Wpis z mikrobloga

Przez totalny przypadek odkryłem patent na darmowego #netflix

Pracuje na morzu 3 na 3 tygodnie lub 28 na 28 dni w domu i z racji limitowanego neta na środku morza (2GB) na 24 h (nielimitowany w porcie).

Ściągam sobie więc w domu filmy offline w Netflix, Amazon i Canal+ - aplikacje na androida.

Netflix a opłacam indywidualne co miesiąc z rachunku w Play.
Stwierdziłem jednak pod koniec miesiąca, że nie chce go opłacać w tym miesiącu i zadzwoniłem do Play żeby mi go wyłączyli.

Okazało się, że dział który się zajmuje tymi sprawami pracuje do 18 xD i dopiero następnego dnia rano ktoś zajmie się tym tematem.
Rano był już nowy okres rozliczeniowy ale, że wypowiedzenie złożyłem jeszcze w starym usłyszałem, że nie zostanie mi naliczona opłata (i tak było).

Po północy jednak połączyłem się z Netflix zobaczyć czy Play zrobił coś z tym tematem a on zaktualizował sobie profil i odnowił na kolejny miesiąc. Używam na statku aplikacji Noroot firewall (blokuje zbędny transfer danych). I tak oto w ten sposób Netflix działa już 3 tygodnie bo myśli, że ma licencję xD

Zajebis## patent polecam.

#netflix #vod #film
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@archi3 a potem lecisz do USA na statek facet bierze twojego tableta bo ma prawo i pyta się o prawa autorskie;) 3 euro zamienia się w wiele tłumaczeń. Już raz tłumaczyłem się z Snikersa (bo ma orzechy) 3 godziny
  • Odpowiedz
@Caracas nie latam do USA ale znam parę osób tam które używają tego bezproblemowo latami. Nie musisz filmow pobierać możesz stremować (Ala Netflix) i wtedy plik jest zapisywany do tzw tempa tylko na czas odtwarzania po resecie tel nie będzie plików na dysku. Ps korzystasz z netflixa w sposób bez umowny czyli uzyskujesz dostęp do plików w sposób nieautoryzowany więc…
  • Odpowiedz