Wpis z mikrobloga

  • 1
@lux666 w 2 dni zrobiłem wszystko i teraz siedzę i z nudów robię misje na pokonanie 1500 żołnierzy red ribbon i cell junior ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@daray89: No tak, ale to temat na <godzinę i dalej nic. EZA to niektórzy robią na auto. Po prostu mogliby lepiej porozkładać w czasie, dać więcej misji na kategorie np dla LFE albo nawet i durnego Boss Rusha :P

@cantom dokładnie to, ja większość farmienia i misji to skończyłem pierwszego dnia.
  • Odpowiedz
  • 1
@daray89: ANo i developerzy powinni sie do tego dostosowywac jak developerzy na rynku mieszkaniowym. W sensie chodzi mi, ze doszly nowe karty, uzupelnily/wzmocnily sie niektore kategorie, czemuby nie dosrac jakis misji dla nich do roznych eventow, nawet jak proste, to zawsze to nagrody i jest co robic, czasem troche challenge. Np bardzo fajna misja, do ktorej robilem kilka podejsc byla na nowy Memory Boost z 3 super bossami. Można podokładać
  • Odpowiedz
@lux666: @daray89 nawet ten nowy Virtual Dokkan Ultimate Clash to jakiś banał. Myślałem, że pójdą śladem poprzedniego, gdy było to wyzwanie. Ten za to chyba najprostszy od dłuższego czasu.
  • Odpowiedz
@daray89 Jest straszna bieda z eventami i nie ma co zwalać na powercreep. Jak na rocznicę to nie ma nic do robienia po jednym/dwóch dniach. Mogą nas zasypać misjami pod kategorie w starych eventach jak LGE czy LVE a tego nie robią i jedyne co jest do robienia to wbijanie linków na Questach ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz