Wpis z mikrobloga

muminy się ostro wrypały na minę, oglądali klapka, pewnie pisali ze sobą emaile, klapek jak to klapek naobiecywał złotych gór, przylecieli do wymarzonego Kambo, bej ich skroił na prądzie i zostawił, straszna lipa, jeszcze syn cukrzyk i nie wiadomo skąd wezmą na kolejne leki, dosłownie prz##!$%@?
#raportzpanstwasrodka
  • 13
  • Odpowiedz
@Koner1391 dokładnie, ja nie rozumiem jak ktoś z własnej woli bez jakiegoś pomysłu na siebie może chcieć zamieszkać w kambo na stałe, rozumiem emeryt albo jak uciekają przed czymś ( ͡º ͜ʖ͡º) a już w szczególności co trzeba mieć w głowie wyjeżdżać po oglądaniu beja przecież to żywa antyreklama
  • Odpowiedz
@Koner1391: ale łysy załamany live po 30 minutach wyłącza, zgłasza wszystkie moje wpisy, monetyzacji brak, hajsu z donejtow brak, Gapa sam sobie wpłaca..ten Maniek nie ma ja czynsz Muminy idioci na bezrobociu patrzą się w Ekran ahahahaha
  • Odpowiedz
@Koner1391: co jak co ale jakim balwanem trzeba byc zeby tam wypieprzyc z kilkoma tys dolkow w reklamowce? Rozumiem mlodego, samotnego typka albo kogos kto ma pasywke jakas ale 3 ofiary losu bez hajsu na lasce polczka klapka co drugiego patrzy jak tylko skubnac nawet na jakies ochlapy😅
  • Odpowiedz
@stopmen: Oni nigdy nie byli mądrzy. Całe życie co chwile przeprowadzki za przeprowadzką. Pewnie coś musieli odwalać skoro przeprowadzali się ;). No i długi też mają niemałe. Nie mówimy tu o tych śmiesznych 23 tysiacach. Bo to tylko jedna kwota ujawniona przez jedną firmę komorniczą. Tego mają więcej bo to trutnie co nie kwapiły się do pracy na stałe.
  • Odpowiedz
@MWittmann: ale nawet z dlugami i komornikiem na karku w zachodnim kraju na socjalu na zarcie by mieli jakies, kurnik by panstwo oplacilo i opieke zdrowotna bez robienia z siebie pajaca na caly swiat a i na czarno by dorobil, na filipa by brali rzeczy ktorych oni by nie dostali i jakos by bylo a tak...nic jest sie z czego posmiac przynajmniej😅
  • Odpowiedz
@stopmen: z jednej strony masz rację, bo jak ktoś na zachodzie utonie w długach to może ogłosić upadłość finansową i mogą mu naskoczyć. Jednak są długi za które można pójść siedzieć np. niezapłacenie podatków czy mandatu.
  • Odpowiedz