Wpis z mikrobloga

Nie no, ja wiem co tu się ostatnio z tymi botami wyczynia ale są granice bezczelności xD
Rozumiem, że temat imigracji staje się głównym tematem każdych wyborów w Polsce ostatnimi czasy. Ale jak bezczelnym trzeba być, żeby w trybie przypuszczającym "zrobią", "wpuszczą" snuć propagandowe wizje tego co się będzie działo - podczas gdy przez dwie ostatnie kadencję większe polskie miasta zmieniły się na naszych oczach nie do poznania. Serio, przecież to są Himalaje hipokryzji - w każdym większym mieście na każdym rogu widzę pakola, grupki hindusów czy murzynów. Ktoś, nie będę pokazywał palcem kto - wpuścił ich tu MASOWO, częściowo na lewe wizy których skalę poznamy dopiero w przyszłości a tymczasem na wykopie stabilnie i czytam tylko straszenie kto ich może wpuścić xD
Wyobraźcie sobie polskie wesele - pijany wujek Zdzisiek nasrał w przedpokoju a jedyne komentarze jakie widzę to - poczekaj aż przyjdzie wujek Staszek i zobaczysz co on może odwalić.
No ja pie*!?lę, to trzeba mieć tupet xD

#wybory #polityka #sejm
musichastherightto_children - Nie no, ja wiem co tu się ostatnio z tymi botami wyczyn...

źródło: 372945969_3518818728368622_2408472463612668145_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Żeby nie było - osobiście nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem imigrantów - w niektórych zawodach brakuje rąk do pracy i zupełnie nie przeszkadza mi Hindus dowożący moją pizzę czy Pakistańczyk kierujący autobusem, dopóki pracują tu legalnie i nie popełniają przestępstw. Po prostu rozwala mnie jak można agitować uderzając w antyimigracyjne tony i udawać jednocześnie, że te grupki Murzynów czy Arabów nie pojawiły się tutaj przez ostatnie 8 lat.
  • Odpowiedz
Ale jak bezczelnym trzeba być, żeby w trybie przypuszczającym "zrobią", "wpuszczą" snuć propagandowe wizje tego co się będzie działo


@music_has_the_right_to_children: klasyka prawackiej manipulacji - czas przyszły niedokonany. Jakby te matołki po zawodówakch były w stanie przewidzieć politykę rządu w zakresie migracji. Jednocześnie polerują berło kaczyńskiemu, który im tu tych mitycznych inżynierów zwoził ciężarówkami. Ale to są prawakoidy z wykopu, nikt zdrowy na umyśle tego nie ogarnie.
  • Odpowiedz
Nie no, ja wiem co tu się ostatnio z tymi botami wyczynia ale są granice bezczelności xD Rozumiem, że temat imigracji staje się głównym tematem każdych wyborów w Polsce ostatnimi czasy. Ale jak bezczelnym trzeba być, żeby w trybie przypuszczającym "zrobią", "wpuszczą" snuć propagandowe wizje tego co się będzie działo


@music_has_the_right_to_children: Ta bezczelność nie ma granic, masz na głównej znalezisko 2500+ wykopów gdzie 90% komentarzy to że wina Tuska ;)

https://wykop.pl/link/7461581/zaczelo-sie-inzynierowie-zaczeli-juz-ubogacac-w-warszawie-to-dzis-sie-dzialo
  • Odpowiedz