Wpis z mikrobloga

2 lata "współpracy". Oglądam TV na zmianę z TV i telefonem ale dziś przez pomyłkę przez 5 minut leciało TV tu i tu. Na koncie 5 list na rok do przodu i kilkadziesiąt euro. Przyznaję moja wina ale z typem nie idzie się dogadać. Całe konto zablokowane i w mailach tylko wyzywanie, że przez te 5 minut chciałem go wy***ać na obciążenie serwera i jedyny sposób na unbana to założenie nowego konta.
Polecacie coś innego bo może pora się przesiąść?
#teleelevidenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pietr u mnie dokładnie to samo. Przez nieuwagę mecz leciał przez chwilę na tv i tablecie no i ban. Nie mam do niego pretensji bo zasady są jasne. Kiedyś blokował listę, teraz całe konto. Wczoraj założyłem nowe konto i doładowałem. Profilaktycznie nie wpłacam już za dużo na raz w razie jak by coś się znowu miało skasztanić.
  • Odpowiedz
  • 0
@eurolulu: też w sumie nie mam pretensji ale blokada całego konta i wyzywanie w wiadomościach mnie zniechęciły do niego. Chuy w to jak by tylko powiedział, że odpaliłem streama na 2 urządzeniach. A mnie tam zaczął wyzywać, że jestem biedny bo nie stać mnie na wykupienie 2 list (ponad 30e na koncie), że udostępniam konto i listy innym użytkownikom etc... Używam tego konta od 2 lat i nigdy nie miało
  • Odpowiedz
@Pietr ja jestem nawet sporo dłużej niż dwa lata i nie raz na niego się #!$%@?łem ale nie widzę jakoś sensownej alternatywy. Plusx podobno jest jeszcze ok ale nie sprawdzałem. Czasem mam wrażenie że tam różne osoby odpisują na maile bo do mnie był wczoraj całkiem grzeczny a czasami gburowaty jest. Albo chłop jest po prostu niezrównoważony. Jaki by nie był/byli, za te grosze to wątpie żeby było coś lepszego jakościowo
  • Odpowiedz
@Pietr: miałem to samo, konto ban a najlepsze 2z3 list nadal idą a konto leży wg wyzywającego ruska :) on ma nieźle nasrane z tym wyzywaniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@MrNoname: @31337 @eurolulu na szczęście reszta list działa. Więc mam nadzieję, że wszystkie listy będą działać do końca terminu. Sadge takie, że miałem te ponad 30e i niewłączone automatyczne odnawianie. To może by się wtedy udało zejść z saldem do zera. No nic. Więc mam idealną wymówkę aby innych protestować.
  • Odpowiedz