Wpis z mikrobloga

#hotelparadise poniewaz sezon ogórkowy trwa w najlepsze to ja też pokuszę się o analizę postaci w HP. Zapraszam do dyskusji, dla kogo jest wg was nadzieja że wyjdzie na ludzi a kto jest stracony i dlaczego?

Bartek - Patus, ja bym z tym człowiekiem nawet jednego zdania nie zamieniła. Nie dosc, że jest mega toksyczny i jest damskim bokserem to jeszcze jest debilem. Ja przewijam absolutnie wszystkie sceny z nim od połowy sezonu.

Ada - typowa idiotka, ktora całe życie jechała na tym, że jest ładna. Myślę, że jest za głupia na to by zdać sobie sprawę, że posiadanie jakiejkolwiek wiedzy może w życiu pomoc w przeciwieństwie do afirmacji z tatuaży. Myślę, że przekona się o tym the hard way.

Dominika, to taka grzeczna córeczka tatusia. Na razie bez wyraźnego charakteru, ale ma wysoką inteligencję emocjonalną. Będą z niej ludzie.

Michał, typowy miły trener z silki. Po pierwszym zachwycie okazuje się, że jedyne na czym mu zależy, to zarobić kasę i nagonic klientów. A rozmawiać nie ma za bardzo o czym poza 'szokujacymi' pytaniami o sex.

Ola, pierwsze wrażenie patusiara z podstawówki która by Cię pobiła w kiblu. Drugie wrażenie, bardzo inteligenta, piekna babka o wyrazistym charakterze. Świetny kompan do wszystkiego. DO tego poczucie humoru.

Kacper, to taki typ co co wymaksował wygląd, i na tym się kończy. Nie wiem o czym on rozmawia z ludźmi. Nie potrafię wymienić ani jednej cechy jego charakteru.

Jędrzej to taki poczciwy Pan Henio co całe życie mieszkał w jednej wsi. Mam wrażenie, że drzemie w nim potencjał, ale za bardzo próbuje się dopasować do innych bo nie umie poznawać siebie. Przydałby mu się jakiś survival, żeby musiał wyjść ze swojej strefy komfortu.

Agnieszkę chyba najlepiej podsumowuje to, że okreslilabym ją jako 'ta baba z salonu'. Dziewczyna ma niby 26 lat a zachowuje się jak 45. Nie ma w sobie żadnego uroku, niewinności czy radości życia. Jest zgorzkniała przed 30-tka, a jej hobby to obgadywanie ludzi. Jest strasznie cyniczna i wydaje mi się, że jest typem osoby, która nigdy nie zastanowi się szczerze czy to może ona jest nie w porządku.

Natalia opowiedziała ckliwą historię o mamie, ale jakoś ciężko mi jej żałować skoro traktuje ludzi jak gówno. Na dzień dobry ich ocenia, a jak tylko zrobią coś nie po jej myśli to wyzywa ich od najgorszych. Brakuje jej autorefleksji. Ma bardzo niską samoocenę i dlatego tak nienawidzi gdy innym się powodzi. Doprowadzi ja to tego samego stanu w którym jest Agnieszka. Mentalnie 15-latka przez co nie seksowna.

Janek to typowa p.izdeczka. Typ opowiada ludziom, którzy go w ogóle nie znają, że za rok będzie miał Lambo. Na jakiej podstawie miałoby to wzbudzić ich podziw? Bo gdyby mi to powiedział dobry przyjaciel, który wiem że pracuje dniami i nocami w dobrej pracy to mogłabym uwierzyć. Ale losowy typ, który przyszedł do HP jest totalnie niewiarygodny i po prostu śmieszny. Ja po tej gadce to już bym nie uważała, że warto z nim rozmawiać.

Emi - wydaje się normalna dziewczyną z dużego miasta, nie ma tego powiewu Częstochowy. Przyjechała po przygodę, ale trochę późno weszła.

Oskar to jest człowiek złoto. Materiał na przyjaciela, męża. Jest naprawdę zabawny, umie rozmawiać, jest troskliwy a jednocześnie męski. Wg mnie jeden z najlepszych uczestników ever.
  • 3
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: w większości przypadków mam podobne spostrzeżenia, ale:
- Michał jest nudziarzem i jego przygoda w hotelu w dłuższej perspektywie nie przyniesie mu żadnych korzyści. Jezeli chodzi o związki, to będzie pasowal do dziecinnych dziewczyn, typu Natalia.
- Natalia za 10 lat powinna już dojrzeć i jest szansa, że będzie fajną dziewczyną. Teraz jest na etapie 13-latki ktora gada głupoty a przyparta do ściany twierdzi, że to nie jej ręka.
- Ada za chwilę będzie reklamowała pakutena i wzorem innych influ od czasu do czasu będzie pokazywała kolejnych partnerów. Jak to napisał ktoś w komentarzu - gadzi mózg - wielkich rzeczy nie wieszczy.
- Bartek stracony. W finale powinni go ubrać w kaftan z rękawami wiązanymi na plecach i nie poluzowywac, chyba ze do sikania.
- Agnieszka milo mnie zaskoczy, jeśli ewentualną wygraną podzieli sprawiedliwie miedzy siebie a Jędrulę. Nie
  • Odpowiedz