Wpis z mikrobloga

Powiedźcie mi czy jak dziewczyna najpierw płacze po czym po minucie się śmieje to wali w #!$%@? czy jest po prostu tak rozchwiana emocjonalnie.

Szczerze to nie wiem sam co o tym sądzić bo staram się poprostu żeby się wyprowadzić, doradzałem jej poradę terapeutyczną ale jest na nie. Zresztą na wszytko jest na nie - z dnia na dzień wymyśla wciąż nowe żeczy byleby tylko mnie przekonać żebym został. Chciała wrócić do rodziny - to rodzina nie wiem jakby na złość mi zrobiła i nie chciała jej choćby na tydzień zatrzymać.

Osobiście jestem już poprostu #!$%@? zmęczony nianczeniem jej jak pięcioletnie dziecko, dosłownie potrafi nie jeść nie myć się i chodzić w brudnych ubraniach jak koło niej się nic nie zrobi. Marzę tylko o tym żeby się już spakować i jechać na pierwszy urlop od 10 lat i zacząć od nowa, i nie wiem poznać jakąś piękną holenderke... zaczynają się w końcu wakacje czemu nie
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@programista15cm raczej tej opcji nie rozważam - siedzimy w Holandii tutaj za takie rzeczy się słono płaci a nie chcę jej robić gnoju

Rodzina by się wysrala na koszty karetki nie daj Boże jeszcze do Polski
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NieDlaWykopka niesamodzielna, jeszcze mi Ofen powiedziała że "ona musi dbać o swoją dupę" i pakuje się z końcem tygodnia do Polski

A potem nagle zmieniła zdanie - jak zwykle

Szczerze to oo tych słowach to již #!$%@? pomyślałem że to faktycznie nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 0
@Czeski_Pablo: najgorzej, bo w Polsce to byle załatwić jej ubezpieczenie i można ją za darmo wysłać do psychuszki, żeby przebadali, czy coś jej serio nie dolega. Bardzo dziwnie wygląda jej zachowanie z twojego opisu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NieDlaWykopka #!$%@? nie trzebaby bez ubezpieczenia cię przyjmą

Ale wrócić nie ma gdzie bo rodzina się wysrala - pozatym bym jej tego nie robił jej starczy tylko się zatrzymać ogarnąć pokój. Kasę ma z głodu nie umrze - tylko #!$%@? o wszystko dramatyzuje

Szczerze to tracę się na tydzień dwa bo zmieniam pracę - jak tyle nie wytrzyma to i tak się odezwie do swojej wrednej rodziny
  • Odpowiedz