Wpis z mikrobloga

Jak będziecie głosować w drugiej turze?
To, że Standowicz wygrał z Pryglem jest dla mnie dużą (negatywną) niespodzianką
#radom

Druga tura

  • Witkowski 77.5% (31)
  • Standowicz 22.5% (9)

Oddanych głosów: 40

  • 8
  • Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze jak Witkowski nie wygra to Radom stanie sie zakladnikiem i bedzie blokowane wszystko z powodow politycznych. Potem bedzie zwalane na Tuska.
  • Odpowiedz
@bob-obo: tyle, że jak wygra to i tak g... zrobi. Będą kolejne kontrpasy dla rowerzystów w bezsensownych miejscach, lansowanie się z B(u)ractwem Rowerowym i w sumie niewiele więcej. Ja jestem załamany brakiem sensownej opcji na prezydenta miasta. Niestety z radnymi też nie jest lepiej.
  • Odpowiedz
lansowanie się z B(u)ractwem Rowerowym


@ufo99: aha i dlatego nie są realizowane projekty z budżetu obywatelskiego zgłoszone przez Bractwo w 2015?
  • Odpowiedz
@ufo99: Plus za buractwo rowerowe, mimo, że robią dużo dobrego dla miasta, to kisnę niemiłosiernie jak od lat forsują wyrzucenie pieniędzy w błoto w postaci stworzenia ścieżki rowerowej po drugiej stronie Szarych Szeregów, bo jaśnie państwo pedalarze nie mogą jechać po pięknej ścieżce po drugiej stronie, bo to nIe w NaSzYm kJeRuNkU jAzDy. Chociaż trzeba przyznać, że Witkowski faktycznie ich olewa, właśnie nierealizując pewnie z połowy ich projektów (nawet tych, które
  • Odpowiedz
@badziebadla: określenie wymyślone przez kumpla właśnie w kontekście tych ich chorych pomysłów i przekonaniu o własnej nieomylności. To nie jest tak, że ja nie lubię rowerzystów, bo sam jeżdżę - od niedawna jeszcze z córką. I tu właśnie jestem załamany, że zamiast myśleć o sensownej infrastrukturze to kopią się o jakieś duperele i duplikowanie ścieżek po drugiej stronie, jakby liczyły się tylko km dróg rowerowych, a nie stworzenie jakiejś sieci komunikacyjnej.
  • Odpowiedz