Aktywne Wpisy
Zawiera treści 18+
Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.
Rad-X +743
Nie zapominajmy podziękować autorce sukcesu wyborczego #lewica, pani minister do spraw równości i rowniejszosci, pani Kotuli.
Życzymy podobnych sukcesów w ministerstwie
#wybory #bekazlewactwa #polityka
Życzymy podobnych sukcesów w ministerstwie
#wybory #bekazlewactwa #polityka
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych terminarzy zaplusuj ten wpis:
https://wykop.pl/wpis/72994801/jesli-chcesz-byc-wolany-do-kolejnych-codziennych-t
Miłego dnia!
///Piłka nożna///
Ekstraklasa
15:00 - Korona Kielce - Stal Mielec, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
17:30 - Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
20:00 - Śląsk Wrocław - Warta Poznań, CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
I liga
15:00 - Bruk-Bet T. - Zagłębie Sosnowiec
17:30 - GKS Tychy - Wisła Płock Polsat Sport Extra
20:00 - Odra Opole - Miedź Legnica, Polsat Sport Premium 1
II liga
12:30 - Lech Poznań II - Wisła Puławy, sport.tvp.pl
15:30 - Hutnik Kraków - KKS Kalisz, sport.tvp.pl
18:00 - Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
19:00 - Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie
Anglia, Premier League, Viaplay
13:30 - Crystal Palace - Manchester City, CANAL+ Sport 2
16:00 - Aston Villa - Brentford
16:00 - Everton - Burnley
16:00 - Fulham - Newcastle
16:00 - Luton - Bournemouth
16:00 - Wolves - West Ham
18:30 - Brighton - Arsenal, CANAL+ Premium
Anglia, Championship, VIaplay
13:30 - Norwich - Ipswich
16:00 - Cardiff - Hull
Puchar Hiszpanii, finał
22:00 - Athletic Bilbao - Mallorca, TVP Sport
Francja, Ligue 1
17:00 - Lens - Le Havre, CANAL+ Sport 2 i 5, Eleven Sports 2 i 4
21:00 - PSG - Clermont, CANAL+ Sport 5, Eleven Sports 2
Niemcy, Bundesliga, Viaplay
15:30 - 1. FC Koeln - Bochum
15:30 - 1. FC Union Berlin - Bayer Leverkusen
15:30 - 1. FSV Mainz 05 - Darmstadt
15:30 - Heidenheim - Bayern Monachium
15:30 - SC Freiburg - RB Lipsk
18:30 - Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
Niemcy, 2. Bundesliga, Viaplay
13:00 - 1. FC Nürnberg - Kiel
13:00 - Elversberg - Magdeburg
13:00 - Hamburger SV - Kaiserslautern
20:30 - Karlsruher - St. Pauli
Portugalia
21:30 - Sporting - Benfica, Eleven Sports 1
Włochy
15:00 - AC Milan - Lecce, Eleven Sports 1
18:00 - AS Roma - Lazio, Eleven Sports 1
20:45 - Empoli - Torino, Eleven Sports 3 i 4
Czechy
18:00 - SK Slavia Praga - FC Bohemians Praga 1905, Polsat Sport Premium 5
Grecja
16:00 - Atromitos - Panserraikos, SportKlub
Holandia
18:45 - PSV - Alkmaar, Polsat Sport Premium 6
21:00 - Twente - Sittard, Polsat Sport Extra
USA, MLS, Apple TV
01:30 - Cincinnati - New York Red Bulls
01:30 - Columbus Crew - DC United
01:30 - Inter Miami - Colorado Rapids
01:30 - New England Revolution - Charlotte
01:30 - New York City - Atlanta Utd
01:30 - Vancouver Whitecaps - Toronto FC
01:45 - Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy
02:30 - Austin FC - San Jose Earthquakes
02:30 - Chicago Fire - Houston Dynamo
02:30 - Minnesota - Real Salt Lake
02:30 - Nashville SC - Philadelphia Union
02:30 - St. Louis City - FC Dallas
04:30 - Seattle Sounders - CF Montreal
///Sporty motorowe///
08:00 - F1 - GP Japonii, kwalifikacje, Viaplay
13:55 - Żużel - Drużynowe Mistrzostwa Europy, TVP Sport
07:00 (niedziela rano) - F1 - GP Japonii, wyścig, Viaplay
//Tenis///
ATP 250 Marrakech, 1/2 finału
13:00 - Polsat Sport Extra
15:00 - Polsat Sport News
ATP 250 Estoril, 1/2 finału
16:00 - Hurkacz (Polska) - Garin (Chile), Polsat Sport Premium 1
18:00 - Polsat Sport Premium 1
WTA 500 Charleston
19:00 - 22:30 - CANAL+ Sport 2
ATP 250 Houston, 1/2 finału
20:00 - 23:00 - Polsat Sport News
///Siatkówka///
PlusLiga
14:45 - Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport
17:30 - AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport
20:30 - Stal Nysa - Aluron CMC Warta, Polsat Sport
///Piłka ręczna///
Orlen Superliga, 1/4 finału
15:00 - MMTS Kwidzyn - Kielce, Polsat Sport Extra
Bundesliga, VIaplay
20:30 - MT Melsungen - Flensburg-H.
///Koszykówka///
Orlen Basket Liga
17:30 - Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin, Polsat Sport News
19:30 - Start Lublin - Czarni Słupsk
USA, NBA
21:30 - Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers, CANAL+ Now
01:00 - Brooklyn Nets - Detroit Pistons
02:00 - Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers
03:00 - Denver Nuggets - Atlanta Hawks
Hiszpania
19:30 - Joventut - Murcia, SportKlub
Włochy
20:30 - Brescia - Tortona, Polsat Sport Premium 6
///Rugby///
European Rugby Championship Cup, 1/8 finału
16:00 - Stormers - Stade Rochelais, Polsat Sport Fight
21:00 - Leinster - Leicester Tigers, Polsat Sport Premium 2
///Hokej na lodzie///
Tauron Hokej Liga, finał
17:30 - Unia Oświęcim - GKS Katowice, TVP Sport
USA, NHL, Viaplay
19:00 - Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning
21:30 - Boston Bruins - Florida Panthers
21:30 - Chicago Blackhawks - Dallas Stars
22:00 - Minnesota Wild - Winnipeg Jets
00:00 - San Jose Sharks - St. Louis Blues
01:00 - Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers
01:00 - Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
01:00 - Ottawa Senators - New Jersey Devils
01:30 - New York Islanders - Nashville Predators
04:00 - Calgary Flames - Edmonton Oilers
04:00 - Los Angeles Kings - Vancouver Canucks
///Snooker///
14:00 - Tour Championship, Viaplay
///Sporty walki///
00:00 - UFC Fight Night - walka: Brendan Allen - Chris Curtis 2, Polsat Sport
///Boks///
19:00 - Białystok Boxing Night - waga junior półśrednia: Bartłomiej Przybyła - Albano Clement, Polsat Sport Fight
///Curling///
16:00 - Mistrzostwa świata - Szafuza 2024 - mecz półfinałowy, Polsat Sport Premium 3 i 4
///Biegi narciarskie///
09:55 - Ski Classics - Reistadlopet, TVP Sport
///Kolarstwo///
15:00 - Wyścig dookoła Kraju Basków - 6. etap, Eurosport 1
15:00 - Wyścig Paryż-Roubaix kobiet, Eurosport 2
///AMP Futbol///
11:45 - Amp Futbol Cup 2024 - mecz: Polska - Włochy, TVP Sport
18:00 - Polska - Holandia, sport.tvp.pl
#mecz
Toggle navigation
ułomny
ułomny
Wielki słownik ortograficzny PWN*
ułom•ny; -ni
Słownik języka polskiego PWN*
ułomny I
1. «będący kaleką»
2. «popełniający błędy, mający słabostki»
3. «mający braki, usterki»
ułomny II «kaleka»