Wpis z mikrobloga

Co mnie bawi niezmiernie to to, że ostatni trener przed Siemieńcem, czyli Stolarczyk, który został zwolniony rok temu z Jagi, będzie w Polsacie wraz z Bożydarem Iwanowem komentował półfinałowy mecz PP Szczecinie. Ciekawe czy powie jakie to fundamenty zostawił temu potworowi, znaczy zespołowi.
Rok temu mówił, że trzeba doceniać to co mamy, pomimo że walczyliśmy o utrzymanie xD
#mecz
lepaq - Co mnie bawi niezmiernie to to, że ostatni trener przed Siemieńcem, czyli Sto...

źródło: 70fad8475f74132e5544995efb2fe7c9

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@lepaq: Szczerze mówiąc przed sezonem myślałem, że Jagiellonia swoje najlepsze czasy już ma za sobą - za Probierza i pierwszej kadencji Mamrota, a ostatnie coraz to gorsze sezony wskazywały na to, że ta drużyna stanie się ligowym dżemikiem podobnie jak Piast po zdobyciu MP. A tu proszę, brawo
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 4
@Lolenson1888 ja widziałem u prezesa i dyrektora jakiś pomysł rok temu, ale trener nijaki. Po odejściu ponad 6ciu zawodników byłem sceptyczny do nowych. Postawienie na młodego trenera z rezerw było strzałem w 10! To wszystko co teraz się dzieje wokół Jagi mnie przerasta szczerze. Grubo ponad oczekiwania. Sama szansa na puchary mnie rozpierdziela
  • Odpowiedz