Wpis z mikrobloga

@d4wid: Moment - czy liderzy Konfederacji niedawno nie twierdzili, że "konfederacja i samorządowcy" używają bezprawnie ich nazwy i nie mają z Konfederacją nic wspólnego?
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid: Moment - czy liderzy Konfederacji niedawno nie twierdzili, że "konfederacja i samorządowcy" używają bezprawnie ich nazwy i nie mają z Konfederacją nic wspólnego?


@wstanczyk: spytaj się @L3stko on ogarnia ten lore szurów
  • Odpowiedz
@d4wid: ja ci nie umiem powiedzieć bo nie byłem w pis. Wykorzystałem miejsce do bycia radnym z ich list będąc niezależnym. Podobnie zrobił Jakubiak czy Kołodziejczak który też jest pisowcem wg ciebie.
  • Odpowiedz
  • 6
Wykorzystałem miejsce do bycia radnym z ich list będąc niezależnym.


@Trelik: niezależny co startuje z list pisowców.XD
Zdanie godne konfiarza
  • Odpowiedz
@d4wid: to z jakiego innego komitetu miałem startować jak nie ma żadnej innej partii oprócz komitetu wójta i pisu? Pis ma u mnie 70% poparcia więc żal tego nie wykorzystać.
Co z pisowcem Kołodziejczakiem w rządzie? On łączy pis i po?
  • Odpowiedz
  • 2
to z jakiego innego komitetu miałem startować jak nie ma żadnej innej partii oprócz komitetu wójta i pisu?


@Trelik: nie wiem, w ogóle nie startować?
Ja bym się wstydził do takiego czegoś przyznawaćXD.
Dla mnie to jest niepojęte.

Co z pisowcem Kołodziejczakiem w rządzie? On łączy pis i po?


Na ten czas wychodzi, że Jakubiak łączy pisowców z konfiarzami, a Kołodziejczak siedzi w KO i tyle.
O Wiplerze można powiedzieć tak
  • Odpowiedz
  • 5
@Trelik: dobra, już widzę, że dyskutuję z kryptokonfiarzem i szurem.
A myślałem, że to ktoś normalny, ale co można się spodziewać po "osobie" co pisze, że startowała z pisu jako niezależna osoba i wypisuje konfederackie postyXD.

Kolejny dowód, że pisowcy nie są z konfiarzami!
d4wid - @Trelik: dobra, już widzę, że dyskutuję z kryptokonfiarzem i szurem. 
A myśla...

źródło: de6b4f49-2ff4-470e-8ef4-49f5bbf38105

Pobierz
  • Odpowiedz