Wpis z mikrobloga

Wracam po długim banie i przepraszam ziomeczków, którzy pisali na priv o link do lestlima - nie mogłem odpisywać niestety.

Byłem na gali clout4 i moja ocena to 4/10. Organizacyjnie spoko, ale oglądanie tego na żywo to straszna nuda, zdecydowanie lepiej PPV wykupić a nawet i na lestlimie oglądać który trzeba przełączać co 2 minuty. Ja mimo miejsca co kosztowało 150 złotych widok miałem słaby i połowę to na telebimie oglądałem bo narożniki zasłaniały połowę klatki.
Zaczęło się od walki boro i rekordzisty - typowa sportowa waleczka i kompletna strata czasu.
Później lizak z sequento i walka naprawdę fajna do oglądania, oraz moment czytania werdyktu też super, czuć było emocje (szczególnie że byłem za sequento).
Teraz przeniosę się do kolejnego momentu, który pobudził halę czyli moment wejścia marty linkiewicz do muzyki dżaga zespołu virgin, fajnie to wyglądało oraz późniejsza cała walka też ok.
Mógłbym zakończyć relacje na walce Murana, ale za dużo do napisania to nie mam. Wchodzili obaj do klatki jakieś 9 minut łącznie, a sama walka szybko się skończyła i każdy zaczął się zwijać już.

Z takich gwiazd na żywo to widziałem obok siebie Lalune, Tarzana i Tyboriego.
Laluna chodziła po płycie i robiła sobie zdjęcia z fanami, a Tybori w jakieś kamizelce komandosów szybko przeszedł kilka razy, był tak naładowany jak na wywiadzie po walce uszatka z Normanem.

Rada ode mnie: nie ma sensu tego oglądać na żywo, jak już coś to PPV a najlepiej lestlim.
#famemma #cloutmma #primemma
RozowaLandrynka88 - Wracam po długim banie i przepraszam ziomeczków, którzy pisali na...

źródło: IMG_8850

Pobierz
  • 7