Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alan37: Znasz choćby jedną osobę, która nosi krzyżyk, a nie jest chrześcijaninem? Z resztą jakie to ma znaczenie, lol xD Jebnięty typ był przede wszystkim, a robicie fikoły jak zwykle, by tylko użyć tego, jako kolejny nabój w policzno-kibolskiej nawalance.
@Kryspin013: @Leniek: A samemu obczaić jego profil na datezone nie łaska? Na filmiku pokazuje mordę https://www.datezone.com/users/xxorbixx Czyżby syndrom wyparcia, bo typ okazał się być LGBT, biseksualnym femboyem i męską dziwką?


@alan37: wy macie gwóźdź w mózgu czy co? OP pisze o lewackich mediach atakujących typa, że był katolikiem. Poprosiłem o przykłady tych lewackich mediów atakujących katoli. Nie dostałem absolutnie nic poza screenem jakiejś random laski z twittera. Zrozumiałeś
@OlaKordasOfficial: wszyscy próbujący wykorzystać tą sytuację do swoich politycznych celów to zjeby i śmieci.
Trafił się społeczny odpad, nie dało się temu zapobiec i tyle. Jedni już #!$%@?, że to niby ukrainiec, inni że polak ukrainke, lewactwo ze trzeba zmienić definicje gwałtu bo patrzecie co się dzieje (niby #!$%@? jakie to ma znaczenie w tej sprawie), teraz jakieś durny marsz dla połechtania ego
@Mr_3nKi_: No nie wiem, ja to słyszałem że Dorian kogoś zabił, przebieranie się w damskie ciuszki kwestii wiary nie obala bo to dwie rzeczy, zresztą nie wiem skąd to info konkretnie bo się nawet tym nie interesowałem ani czy ma ono jakikolwiek sens. W sumie nie wiem skąd w ogóle walka o to kim był i dlaczego polityka jest w to mieszana.

Ale wiem jedno, na wykopie takie piękne fikołki można
Wink - @Mr3nKi: No nie wiem, ja to słyszałem że Dorian kogoś zabił, przebieranie się ...

źródło: obraz_2024-03-06_140848065

Pobierz
A dlaczego nie? Obecnie krzyżyk jest traktowany jak zwykła biżuteria


@alan37: xd

Znasz choć jedną taką osobę? Ja jak wykop30plus jestem, to jakoś kurde nie poznałem xD Z resztą dalej - jakie to ma znaczenie?