Wpis z mikrobloga

Wracając do sprawy ojciecha pdf'a, hejtery tagowe, w tym ja, pięknie i bez mydła zostliśmy podprowadzeni i wkręceni przez niejakiego, tajemniczego @Grzegorz72, który praktycznie tylko po to zaistniał na wykopie/ tagu, by wykonać tą akcję. Dobry uczynek i szczytny cel, ale ja nie lubię być popychany i manipulowany. Ciekawe, multi, czy psiarnia?

#raportzpanstwasrodka
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
Jest nas dwóch, ja i mój duch


@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: No i prawilnie. Niestety nie mogę spełnić Waszej prośby, sam nie znam odpowiedzi na te pytania. Uważam całą tą imbę za grubą manipulację, ale to tylko przeczucie, bo żadnych dowodów nie posiadam.
  • Odpowiedz
@-x_x-: zgaduję że po prostu ktoś z wykopu przeglądał internet, a nie chciał wrzucać z głównego konta. Jak ludzie trafiają na gniotach Klapka na dwuminutowy obfity obiad w restauracji, to pewnie na powiązanie pedofila z wystąpieniami na kanale "Raport z Akcji" też nie jest niemożliwe.
  • Odpowiedz
@ptakdodo jaka manipulacje chlope? Nawet jeśli to cycolina, bo wiedział z kim ma do czynienia to dobrze, że to naświetlił
Lepiej tak niż nic nie robić. PDFy trzeba gonić i tyle, to że to jakaś zielonka wrzuciła nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
  • 1
Lepiej tak niż nic nie robić


@OrgStJones: Gdzie ja napisałem, że ktoś źle zrobił? Coś sobie dopowiadasz.

jaka manipulacje chlope?

To jest manipulacja, nawet jeśli w dobrej wierze i zakończona połowicznym sukcesem. Ktoś pięknie nas poprowadził i rozprowadził. To, że Ty uważasz inaczej, dla mnie niczego nie zmienia.
  • Odpowiedz
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS:
To niesamowite jakie teorie tu powstają.
Przeglądam Wykop bez konta od wielu lat (wyraźny spadek atrakcyjności), wasze wypociny o kambożulach mniej więcej od czasów Polonia 2.0. Nigdy nie miałem ochoty wchodzić w to bagienko, ale dnia pamiętnego na głównej Wykopu pojawiła się zajawka o jakimś pedeefie, to klikam i widzę mordę jakby znajomą z kambouniwersum. Łatwo rzucić podejrzenie i skrzywdzić człowieka, nie miałem pewności czy to tylko podobieństwo więc postanowiłem
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Chyba wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@radoslaw-grabowski: @Grzegorz72 dzięki panowie za rozwianie tajemnic i zaspokojenie naszej ciekawości. Grzegorz brawo za spostrzegawczość i czujność.
PS jest coś takiego jak mirko_anonim czy jakoś tak, można spoza wykopu napisać na wykop na konkretny tag bez konta tutaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@-x_x-: Jasne, że jasne. Po uj się narażać, lepiej wykorzystać tych którzy, taplają się w bagienku i piszą wypociny( tak opisuje tag grzegorz boCHater)

nie miałem pewności czy to tylko podobieństwo więc postanowiłem do rozwiązania zagadki wykorzystać starych "miłośników" kambodżańskich Odyseuszy

No pewnie, po uj samemu lepiej niech odium ewentualnej pomyłki spadnie na innych.
Typowy manipulator zadufaniec

splendor super szeryfa spłynął na mnie.

Nie podzielam Twojego zachwytu dla typa który, gorące
  • Odpowiedz
  • 0
jesteś uszkodzony


@Grzegorz72: Skoro tak uważasz, manipulancie

że ironii nie wyczuwasz

Teraz się ironią bronisz? Potraktuj więc mój wpis na twój temat, jako ironię i sarkazm.
  • Odpowiedz