Wpis z mikrobloga

Mam dość tej gry dla #!$%@?, pedałów i cweli. Życzę EA i każdej #!$%@? która przyłożyła ręke do tego jak teraz wygląda ta gra wszystkiego co najlepsze aby zajęli się hodowlą kaczek czy coś, bo robienie gier im nie wychodzi.

#fut #eafc
  • 5
  • Odpowiedz
@6aesthetic9: a we wrześniu 2024: witam kierowniku złoty, już się biorę za nowe EA FC 25

Na poważnie to też mam podobne odczucia, codziennie gra denerwuje coraz bardziej ale tak jest w każdej edycji więc zdążyłem się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
  • 1
@majFriend: Koniec z tym ścierwem, czekam na UFL, nawet sie na open testy zapisałem, a podobno coś pod szyldem FIFA również powstaje, kibicuje żeby ta konkurencja dla EA nie była tylko na papierze
  • Odpowiedz
  • 0
@cambell973: Ale ja dosłownie znienawidziłem tą firmę i to nie tylko za fifę a z 10 lat temu byłem ogromnym fanem ich gier, Battlefield 3 i Fifa 13 to moje ulubione gry wszechczasów, ale absolutnie wszystko zniszczyli. To nie jest przypadek że większość ich serii upadło strasznie, a to co wykupili albo zdechło albo ledwie zipie. Gdyby nie fifa pointsy to by zawineli mandżur już dawno.
  • Odpowiedz