Wpis z mikrobloga

Mireczki powiedzcie mi czy ja coś #!$%@?łem czy po prostu Google odwalił jakiś szajs:

1. Zawsze jak wyszukiwało się na przeglądarce dane miejsce i była wizytówka Google to normalnie można było kliknąć sobie w tą mapkę co była wyświetlona i obczaić co gdzie wokół jest. Teraz, przynajmniej u mnie, nie da się już tego kliknąć, a żeby zobaczyć lokalizację to muszę przejść w "Trasa" i dopiero X (czasem nie ma nawet na górze tej zakładki "Mapy"

2. Nie da się zobaczyć najnowszych opinii - nie wiem, próbowałem na telefonie, na laptopie i jest to samo. Wyświetlają się jakieś #!$%@? opinie Maciosa1958 z pyszne.pl sprzed 5 lat, a nie mogę zobaczyć sobie jakichś najnowszych ocen, nie ma w ogóle tego przycisku.

Nie wierzę, że Google tak po prostu by #!$%@?ło coś takiego co działało tyle czasu, więc jak ktoś ma rozwiązanie to proszę o pomoc, bo już #!$%@? z tym dostaję XD

#google #googlemaps #wizytowkagoogle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sheezaye:
Dobrze zauważyłeś, też mnie to #!$%@?. Teraz jak wygooglasz coś i chcesz przejść do mapy, a mapa nie jest klikalna to musisz zescrollować i kliknąć w tekstowy adres miejsca - intuicyjne w #!$%@?.
  • Odpowiedz