Wpis z mikrobloga

@PorzeczkowySok miałem napisać że wątpię w to bo nie widać czarnoskórych, ale przypomniałem sobie że przecież na polu pracują ¯⁠\⁠⁠(⁠ ͡°⁠ ͜ʖ⁠ ͡°⁠)⁠⁠/⁠¯
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok: a to akurat normalne, ludzie starsi na wioskach często jeżdżą takimi starymi ciągnikami, w Chorwacji, południowych Włoszech i Hiszpanii jest tak samo.
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok tam w ogóle sporo starych samochodów. Sporo też śmieci na ulicach, wszędzie wyrzucają te #!$%@? papierki i worki XD

A przy okazji jeżdżą jak debile, na węższej ulicy niz to co pokazałeś potrafi piętrowy duży autobus jechać na pałę i nawet nie patrzeć czy kogoś nie potrąci. Dostawcy na skuterach bez kaskach nawet nie patrzą jak skręcają tylko w jednej ręce telefon, w drugiej kierownica i w międzyczasie prosto sru w
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok: I to jest #!$%@? - bieda większa niż w Polsce, ale wszystko wygląda ładnie, pięknie i klimatycznie tylko dlatego, że mają klimat śródziemnomorski. A jak otworzysz street view w podobnej wiosce w Polsce to będzie szaro, buro i ponuro, a każdy kolejny slajd będzie zbliżał cię do depresji.
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok: i to jest duch oszczędności - pooglądałeś a nie musiałeś wydać ani złotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie wiem po co te ludzie na te wycieczki latajo, skoro przed kompem można elegancko wszystko obejrzeć.
  • Odpowiedz