Wpis z mikrobloga

Uguem w nawiązaniu do wypowiedzi mojego czcigodnego kamrata @bizzi0801 który trafnie i niezaprzeczalnie przywołuje zasługi naszego dziecka #indygo.
Nadszedł moment bym i ja piehdolnał swój stejtment jak to się mówi się u nas tagu.
Na wstępie zaznaczę, iż ja nie gardzę na tym świecie nikim tak jak baxtonem znanym też jako #boxdel to gość, którego szczerze nienawidzę od wielu lat, a jego cyniczną i bezczelną pełną manipulacji postawą po #pandoragate utwierdził mnie tylko w tym przekonaniu.
#natanmarcon znany też jako indygochild tudzież synwykopu anyway LUDZIE K……. Zrozumcie go!!!!!!!! On ma teraz pik swojej kariery i musi się ustatkować potworzyć tzw. mosty biznesowe, kontakty itp. by jak on to stwierdził nie musiał już pracować i uszanujmy to za jego czyny, które są pełne odwagi i oddania nam - wykopkom z tagu #famemma
Natan ma swój rozum. Inaczej by nie współpracował tak dobrze z chipem indygo. On zdaje sobie sprawę jakim ludzkim chwastem jest Boxdel i z jego strony jest to tylko relacja biznesowa i on kontroluje te sytuacje. Wyciska te cytrynę do końca co jest skrajnie logiczne w jego sytuacji. Natan robi swoje i niestety to jest taki świat, że dopóki go nie scancelujemy to grubas obślizgły rozdaje karty w FF.
#famemma #indygo #gra my
A.....i - Uguem w nawiązaniu do wypowiedzi mojego czcigodnego kamrata @bizzi0801 któr...

źródło: IMG_2979

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach