Wpis z mikrobloga

Ludzie kochani czy ceny w ikei zwariowały? Za dostawkę narożną do PAXa 750zł? Kto to kupuje?

Dobrze, że nie mam dwóch lewych rąk i robię sobie sam mebelki (zamawiam formatki i je skręcam, a akurat w święta kronospan ma promocje -20% na płyty).

#ikea #zakupy #meble #remontujzwykopem #pytanie
CalibraTeam - Ludzie kochani czy ceny w ikei zwariowały? Za dostawkę narożną do PAXa ...

źródło: ikea

Pobierz

Czy ceny w ikei zwariowały?

  • Te ceny są szalone 49.1% (28)
  • Bodzio lepsze 5.3% (3)
  • Jestem kimś, nie kupuje w ikea 21.1% (12)
  • Tanio, mnie stać 24.6% (14)

Oddanych głosów: 57

  • 7
płyty sam docinasz, zamawiasz gdzieś już docięte, czy gdzieś lokalnie Ci docinają?


@DaneOsobowe: płyty zamawiam przez kronosferę (płyty kronospan) lub jaf (płyty egger) - np. w kronosferze przy produkcie masz przycisk "zamów na wymiar" otwiera się okno w którym wpisujesz rozmiary poszczególnych płyt i brzegów, które mają mieć okleinę. Potem przy składaniu zamówienia wybierasz punkt stolarski, który współpracuje z kronospanem (tzw. punkty strefy płyt) u mnie wychodziło za transport z takiego
CalibraTeam - >płyty sam docinasz, zamawiasz gdzieś już docięte, czy gdzieś lokalnie ...

źródło: zamowienie

Pobierz
jak się za to zabrać?


@Sylwester_Zwalon: za składnie mebli z formatek? Nie oglądałem żadnego filmiku na YT o tej tematyce. Jest to tak proste, że nie trzeba nic oglądać.
Robisz wymiary, otwierasz rozkrój online np. ten kronospana, wpisujesz wymiary, wskazujesz jakie brzegi mają mieć okleinę, zamawiasz z transportem i Ci dowożą na miejsce. Potem to skręcasz na konfirmaty. To jest cała filozofia. Jedyna "trudność" to otwory pod zawiasy, ale wiertło z