Wpis z mikrobloga

Strasznie nierówny serial. Pomimo bardzo wielu dobrych elementów jest kilka skopanych po całości, które ciągnął całą produkcję drastycznie w dół. Mamy wyśmienitą scenografię, szczególnie że kino historyczne umieszczone w średniowieczu to w Polsce ogromna rzadkość. Ale casting wygląda tak jakby niektórych aktorów znaleźli dosłownie w ostatniej chwili. Scenariusz też jest bardzo nierówny, pomimo tego, że i owszem śmieszny to zarysy postaci z paroma wyjątkami są płytkie jak jezioro Aralskie. Topa zagrał wyśmienicie i na luzie mógłby się wcielić w Michaela w The Office, co już zauważył ktoś na filmwebie. Ale cały wątek miłosny Anielki przyprawiał mnie o ciarki zażenowania. Jestem ciekaw czy inni serio się w niego zaangażowali podczas oglądania bo jak dla mnie gdyby nie istniał, serial nic by nie stracił, a jedynie mógłby zyskać poprzez kondensację żartu. A pisze to bo zobaczyłem że ocena na filmwebie to 7,9, gdzie Emigracja XD ma 7.5, która to moim zdaniem jest o wiele równiejsza, a pod względem castingu jest wręcz wzorem do naśladowania. #1670 #netflix
  • 1
  • Odpowiedz