Wpis z mikrobloga

Własnie sobie ogłądam filmy z 1977 roku
Cytuje usłyszane słowa:
Klimatyczni eksperci przestrzegają o tym,iż nadchodzi epoka lodowcowa-powołując się na dowody twierdza,że to nastąpi szybciej niż ktokolwiek oczekuje
Temperatury spadają przez ostatnie 30 lat,według klimatologów możemy się za naszego życia znalezć sie w epoce lodowcowej

To niech się w końcu zdecydują,bo za dosłownie chwile zaczeli straszyć ociepleniem klimatycznym
Teraz to już nie jest global warming tylko global boiling :)
Ja na ich miejscu wymyśliłbym nową fraze:globalne inferno czy coś takiego-to brzmi przekonująco :)

#polityka #bekazlewactwa #pogoda #heheszki
Questorius - Własnie sobie ogłądam filmy z 1977 roku 
Cytuje usłyszane słowa:
Klimaty...

źródło: global

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Questorius: Którzy to są ci "klimatyczni eksperci"?? wymień instytucje i nazwiska. O ile mi wiadomo to największe organizacje naukowe typu NASA, ipcc, NCAR, esa, i wiele innych mówią ze klimat się ociepla. No chyba że mówisz o "ekpertach" finansowanych przez firma naftowe jak ExxonMobil(która i też doszła do tej samej konkluzji), albo jacyś dziennikarze,

Teraz wymień jedną duża organizacje naukową która nie zgadza się z tym twierdzeniem. Nie podpieraj się filmem tylko wymień orgranizacje, może to być nawet Chińska.

Choć w latach 70. i 80. Exxon prowadził profesjonalne naukowe badania zmiany klimatu, już wtedy pojawiły się pierwsze sygnały zapowiadające późniejszą negacjonistyczną politykę firmy. Kierownictwo koncernu dostrzegało zagrożenie dla zysków w przypadku wprowadzenia ograniczeń emisji. Firma widziała też swoją przyszłość biznesową w produkcji paliw syntetycznych (o szczególnie wysokiej emisyjności), a które w przypadku wprowadzenia polityk ograniczania emisji nie miałyby racji
  • Odpowiedz
@Questorius: Zależy, co brzmi bardziej przekonywująco do wyłudzania kasy. Ciężko zarobić na obniżanie się temperatury. A tak mówią, że się podwyższa doją dużo kasy i potem pokazują, że to dzięki ich działaniom temperatura się obniżyła. To tsk, jak szamani, którzy wiedzieli kiedy będzie pełnia.
  • Odpowiedz
@Questorius: @Gotter @StaszekGGG Same nowe konta piszą ze globalne ocieplanie to mit, no co za przypadek... , piszą o iluminati itp. Nie ma to jak przerzucać się filmami z żółtymi napisami zamiast badaniami naukowymi. No, komu jak komu ale rosji najbardziej zależy na tym by utrzymać stwierdzenie ze nie ma globalnego ocieplenia.

Trzymajcie sie tam chłopaki w tej robocie. Może ktoś wam uwierzy i w końcu wrócimy po
  • Odpowiedz
@Wasky: Ja cie nie chce do niczego przekonywać! (ʘʘ) A co ty z tym zrobisz to mi koło #!$%@? lata ¯\(ツ)/¯ Ale odpowiadając jak odpowiadasz tylko wszystkim pokazujesz że jesteś Specjalny ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Wasky: A i prosze powiedz mi co ta książka robi na stronie CIA ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡° ͜ʖ ͡° )*: https://www.cia.gov/library/abbottabad-compound/FC/FC2F5371043C48FDD95AEDE7B8A49624_Springmeier.-.Bloodlines.of.the.Illuminati.R.pdf

I jeżeli masz konto na Jutubie to zrób sobie Eksperyment i zacznij pisać Bloodlines of the Illuminati w komentarzach i paczaj jak szybko ci ten komentarz usuną (ʘʘ) Co
  • Odpowiedz
  • 2
@Wasky:
oho nieżle widzę
Człowieku wiesz gdzie sobie możesz te Twoje badania naukowe wsadzić?
Skoro teza,że to jest wszystko mówione pod ustalona z góry narracja
Z mjej strony powiem tylko,że jak nie mówisz ty samym językiem co reszta to z dofinansowaniem Twoich badań może być
  • Odpowiedz
  • 2
@Wasky: chińska?co Ty oczekujesz ze w komunistycznym społeczństwie ktokolwiek bedzie to próbował obalać?przecież to jest potęzne siano za emisje CO2,mało tego możesz komus powiedzieć,że niestety ale nie może pojechać w jakieś miejsce,bo juz w tym miesiącu limit wytworzonego CO2 się wyczerpał,a przecież nie che zeby misie polarne przez niego wyginęly a lodowce stopniały i zalały kontynenty (heheheh,co za farmazon)

Czego oczekujesz od ogromnycj organizacji?
Może jeszcze respektujesz te nonsensy z
  • Odpowiedz
  • 0
@StaszekGGG:
Kolego Ty masz jakieś rozdwojenie jazni czy po prostu masz problem z czytaniem ze zrozumieniem

Reportarz oglądalem(zeby nie było)mówią o płucach świata czyli o amazoni i o ty jakie to chiny sa złe i ze tak naprawde pik w emisji co2 juz mamy za sobą teraz wszystko powinna spadac

Przecież ja napisałem ten post w formie takiej,ze ja sie z tego śmieje co oni za farmazony opowiadają
Moje zdanie
  • Odpowiedz
@Questorius: W końcu! () Ale i tak ci radze przeczytać tą tę książke! Została napisana w 1995 i opisuje dlaczego żydzi rządzą światem i dlaczego dzieje sie to co sie dzieje!! I każdo jedno odniesienie do czegoś w tej książce możesz sobie samemu sprawdzić ( )
  • Odpowiedz