Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony tak ciśniecie po Waldku a w porównaniu do Artura ma jakieś pasje, choćby tylko te filmy, taniec czy podróże, może już łysieje ale chociaż ma ogarnięte zęby (nie to co Darek), a to że #!$%@? głupoty, no #!$%@? ale Ewki we wsi mu zazdrościć będą, taka prawda
  • 20
  • Odpowiedz
@dominika9988698 Waldek nie jest rolnikiem. Ma sale weselna i tyle. Krowy mają jego rodzice. Widziałeś w ogóle żeby traktorem jeździł? Taka Pieczara tylko nie mieszka na gospodarstwie tylko gdzieś dalej. Coś jak Uszaty kilka sezonów temu.
  • Odpowiedz
Wróciłam dziś do opisu rolników, jeszcze sprzed emisji. Kazdy z wyjątkiem Artura wymienił w nich jakieś pasje (nawet Bonzo). Artur fajny chłopak, ale podejście do spędzania wolnego czasu na pewno dyskredytowałoby go w oczach wielu dziewczyn
Cornflakes_ - Wróciłam dziś do opisu rolników, jeszcze sprzed emisji. Kazdy z wyjątki...

źródło: IMG_2639

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cornflakes_ no przecież ma tam te wielkie maszyny wpisane. W czym to gorsze od pasji do zwykłych samochodów. Oprócz kwot oczywiście, bo te jego kombajny kosztują tyle co 1000 kaszlakow ulicznych. No i może potrafi je nie tylko prowadzić, ale też naprawiać czy modyfikować. No serio chłopa że wsi się czepiacie że nie interesuje się miejskimi rozrywkami?
  • Odpowiedz
@dominika9988698: A za co mielibyśmy krytykować Artura tydzień temu? Albo dwa? Bo jasne, nie zaprezentował żadnej pasji, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Bo może ją pokazał. ale wyleciała w toku montażu? Albo formuła programu nie dała sposobności ku temu? Opcji było kilka a my nie mieliśmy podstaw, by wyciągać z tego jakieś wnioski. Poza tym nawet jakbyśmy założyli, że niczego nie zaprezentował, bo nie miał co to od
  • Odpowiedz
@PepikPL: o Arturze: "Poszukuje naturalnej, wyrozumiałej, odważnej i kreatywnej kobiety, która nie tylko mu się spodoba, ale także takiej, żeby można było o wszystkim porozmawiać, pośmiać się, zabawić i razem, znaleźć wspólny temat i którą będzie mógł zabierać na wiele fantastycznych randek, bo jak mówi „nieważne gdzie, ważne z kim”
xD
  • Odpowiedz
@PepikPL ja nie rolnik, a spacery również uważam za nieproduktywne marnowanie czasu. Chodzę oczywiście, bo mam psa w środku miasta, więc łazimy. Ale wykorzystuję ten czas do słuchania książek lub podcastów na słuchawkach, a dziś słuchałam sejmu xd Gdyby facet chciał ze mną chodzić na romantico spacery, pewnie zgodziłabym się jak Artur bez entuzjazmu raz czy dwa i potem próbowala wymyślać ciekawsze rzeczy. Nie gadanie o sianie, możliwości jest masa. I
  • Odpowiedz
@dominika9988698: O lol, u Artura zupełnie jak u laski z Tindera, profil a rzeczywistość to dwie kompletnie różne sprawy XD

@jedna_odpowiedz: Jasne, a jakby Sara chciała pójść na romantyczną kolację w restauracji a on odpowiedział, że po co, przecież może obsmażyć kiełbę z cebulką na patelce i będzie miała ucztę lepszą jak u Gesslerki to byś napisała, że ma rację, knajpy są predrożone i wolisz domowe jedzenie XD
  • Odpowiedz