Wpis z mikrobloga

Jako, że mój laptop umarł, a używałem go z monitorem zewnętrznym, to nic nie stoi na przeszkodzie by wziąć tym razem stacjonarnego. Gram w gierki, głównie nowe, więc fajnie by było moc dalej w nie grać. Wcześniej: i7-8750h, Geforce 1660Ti mobile czy to będzie dobry wybór?: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/komputery-pc/komputery-stacjonarne/komputer-lenovo-ideacentre-gaming-5-14iob6-i5-10400f-16gb-ram-512gb-ssd-geforce-rtx3060-1 ? Budżet 3300. No chyba, że wiecie o jakimś laptopie lepszym lub takim samym w tej cenie. #komputery #laptopy #cokupic #pc
  • 7
  • Odpowiedz
@cielistekrowyjedzabaki: Właśnie zerknąłem jak wygląda w środku i to jest jakaś katastrofa: niestandardowe PSU (flex ATX? TFX? Nie mam pojęcia), niestandardowy format płyty głównej, customowa obudowa, dramat po całości.
Nie szukaj gotowców od Lenovo, Dell, HP i im podobnych bo oni idą w konstrukcje z którymi w przyszłości prawie nic nie zrobisz a jak zepsuje ci się jeden podzespół to możesz stanąć przed koniecznością wymiany nawet 3 naraz.
  • Odpowiedz
@cielistekrowyjedzabaki: Ten model płyty głównej niema zintegrowanego modułu łączności bezprzewodowej.

Gdy chcesz skorzystać z tej funkcji, konieczny jest zakup takiego modułu osobno lub wybrać płytę, która ma już taki moduł zintegrowany.

Zazwyczaj takie płyty mają w nazwie modelu WI-FI.
  • Odpowiedz