Wpis z mikrobloga

#famemma Nie widziałem na tagu. Odpowiedź Wielkiej Buły na oświadczenie Denisa.
"To ty blond farbowana ku#wo, zmień trochę ten język, bo to nie przystoi. Brzmisz jak ułomne ku#wa dziecko z zespołem tourette'a..." itd. :-) Obaj niewątpliwie nie są tytanami intelektu ale gdzieś tam ma słuszność, że Penis dawał słowo honoru, że zawalczy z bułką, po czym się wycofuje. Stary muran dostał rykoszetem. No i padła propozycja, żeby obie wypłaty przeznaczyć na cel charytatywny - córkę Omielańczuka. Bułka widzi swoje dwie wygrane: jako kibic i jako freakfighter. Dostał też zielone światło od Clout oraz Labrygi, który chce Denisa ze sprawnym kolanem, więc puścił przodem Bułkę. A, na początku Buła przebrany za ojca Penisa. :-)
Obstawiam, że dojdzie do tej konfrontacji ale chyba nie postawiłbym większego hajsu na żadnego z nich. Buła wygrał co prawda dwie walki ale przeciwnicy nie byli z najwyższej półki.
don-zwierz - #famemma Nie widziałem na tagu. Odpowiedź Wielkiej Buły na oświadczenie ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@don-zwierz: Szczerze, widziałem ten film i miałem wielkiego Bu za większego troglodytę. Kilka razy go wypunktował poprawnie oraz piękna jest propozycja przekazaniem pieniędzy z walki po obu stronach na cele charytatywne co stawie trochę Denisa w kropce.
  • Odpowiedz