Wpis z mikrobloga

#wardega #famemma #pandoragate
Wardęga robiący live co chwilę, filmy ukryte tylko dla subskrybentów. Dla mnie to jest niesamowite, koleś obmacywał kobiet w parku, pisał zwyrolskie teksty na asku. Teraz atakuje co chwilę Dubiela, tylko po co? Wszyscy wiemy nie od dziś, że Dubiel to idiota, ale będąc w jego wieku każdy robił głupoty, nie mnie oceniać jak powinien być karany za swoje błędy, bo od tego jest sąd, A do Wardęgi to kij ci w oko, stary dziadku. "Zostaw komentarz Wataha" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • 0
@czemu_dlaczego: @Petsyk Odnośnie Dubiela, nienawidzę gościa i dla mnie powinien być zcancellowany i niech go kara dopadnie. Natomiast co do Wardęgi, pierwszy filmik top, ale po filmiku widać jak zaczął kręcić młyn z tego by się dorobić. A z tym straszeniem sądami, to go nie bronię, mam z tego z bekę, ale mam też bekę z ludzi co wszędzie propsują Wardęgę xD. Już ten filmik Konopa dzisiaj był lepszy niż to
  • 0
@BamBamBigelow gimper to też niezły strażnik. Jakby popatrzeć obiektywnie to typ zniszczył życie niejednej osobie, ale ma czelność wypowiadać się o tej sprawie. Dla mnie cały internet polski mógłby nie istnieć, nie licząc kanały podróżnicze, szachowe, gamingowe itd. Bo wali na kilometr debilizmem: famemma, baxtony, team x, ekipa, gimpery, "zostaw komentarz Wataha". Aż strach rodzić dziecko w tym społeczeństwie ( ͡° ʖ̯ ͡°)