Wpis z mikrobloga

Nie polecam. Słuchawki Marshalla zamówione 6 wrzesnia doszły dopiero 26 października bo mailowych groźbach policją. Nagle doszły w 2 dni, widać ze firma przyjmuje zamowienia i pieniądze ale z własnej woli zamówień nie wysyła. Na Facebooku możecie przeczytać opinie
Nie polecam również. Zamówiłem słuchawki Marshalla, czekałem na nie 2 tygodnie, czyli pewnie na bieżąco zamawiane z Chin. Przyszły nawet dobrze wykonane podróby, po dźwięku jednak łatwo było poznać, że nie są oryginalne.
Na zwrot pieniędzy czekam od 7 października.
@wieczny-student @wykopek__ @adasiek022 @rekma68 @agnieszka-kula @Pkowalczyk388 @marek-jag

Czytaliście regulamin? Pytam bo Adrianek jest szalony:) bo są tam niby pkt. tego regulaminu ale napisane bez większych przemyśleń przez autora, fakt jest ono korzystne dla sprzedawcy (tzn.klauzulami abuzywnymi o czym nie zdaje sobie sprawy) ale to wszystko jest niedozwolone i sprzeczne z prawem i przepisami, które nie mają mocy wiążącej i są z mocy prawa bezskuteczne.
Adrianek miał idealny plan na biznes ale będzie
Absolutnie przestrzegam! Też dałem się zwieść i zamówiłem te Bose. Po kilku tygodniach dotarły do mnie chamskie podróby. Zwróciłem. Czekam na zwrot pieniędzy. Ślę maile i nic. Będę wysyłać poleconym Wezwanie do zapłaty, jak nie pomoże to trzeba będzie to zgłosić.
Cześć, potwierdzam - słuchawki przyszły podróbki. Nie zrobili zwrotu po ich odesłaniu, już nie odpisują na maila. Co więcej ich mail już nie działa, widzę że strona też nie działa. Pozostaje wezwanie do zapłaty i droga sądowa. Polecam też skorzystanie z pomocy UOKIKu.