Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Boszszsz... jaka, ta edycja nudna. Jak już widz liczy na jakiś minimalny zwrot akcji w postaci ponownego wejścia Łucji, czy teraz Wojcieszka i skonsolidowania sił po dobrej stronie mocy, to co po paru odcinkach odpadają.

Brakuje mi takich nagłych odejść. Jest konkurencja, wchodzi nowy, wybiera kogoś i partner tej osoby odpada. Albo jakaś konkurencja z nagrodą w postaci eliminacji albo możliwości eliminacji pary/innego uczestnika

Nie wiem, może tak było zawsze, ale widać, że produkcja, ewidentnie i bez polotu macza palce w decyzjach uczestników. No co za cudowny traf że Kukiz miał immunitet jak wszedł Krzysiur... Czy oni naprawdę mają nas za idiotow?

Podsumowując - nie liczę już na żaden zwrot akcji - grupa trzymająca władze dojdzie do finału. Teraz pewnie odpadnie Marvin, a ta "nieoczekiwan akcja" bedzue taka, że Mallu pójdzie za nim. Nawet to, że wypunktuje w ostrych słowach to towarzystwo wzajemnej adoracji nie zrobi już na mnie wrażenia.

Jedyne, co by mnie ewentualnie ucieszyło, to coming out Rocha i widok min Kori, Srori i reszty jego psychofanek, ale raczej na to nie liczę. Tak samo jak na powtórne wejście Łucji w parze z Wojtasem.

Mostowiakowie za późno się zorientowali, że żeby to wygrać, trzeba było budować wokół siebie obóz przeciwny do sRocha. Była na to szansa, ale woleli spędzać czas w izolacji, więc nie ma się co dziwić, że są, kolejni do odstrzału.

Nie ma już komu kibicować.
  • 5
@Bumelante: Ona jest przesłodka i cudownie naiwna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako jedyna chce sie tam tylko dobrze bawić, bez rozkmin i knucia. Wakajki pod palmami, fajne towarzystwo - mysle, że ona tak widzi ten program.

Tyle, że również z tego względu nie widzę w niej niestety potencjalu do wygranej. Jak zaczną się po kolei wybijać, to Ona, Jaca, Kudlaty i Kukiz lecą (w dowolnej kolejności).
@juskus: ja mam wrażenie ,ze ekipa produkcyjna ma tam wakajki i nie chce im sie pracować, nie wymyslają konkurencji , nie ma liva ,dali im wolną wolną wolę i graja w nich jak w simsy ..Nie wysilają się ,bo po co , montażyści mają teraz zapieprz ,zeby powycinac z odcinkow srocha i wszystko co go kompromituje.Reżyserka z czerwonym pudelkiem w oczy kłula .Nawet Lektor przestał jechac na srocha.Do foboty kochana produkcjo