Wpis z mikrobloga

#tvpis #debata #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa

Hehehe ale was ta platforma rozgrywa A PiS się ładnie nauczył i przerósł nauczyciela XD
na głównej z płomieniem wykopany zarzucony przez platformę z KO fejur że debatę przeniosą z wału na Woronicza czy tam odwrotnie byleby straszyć pisem jak ileś lat temu i zabrać babci dowód. Hehehe elita Internetu lyka jak pelikany.
PS nie głosuje od lat (kiedyś też się tak palilem jak wy jak dowód dostałem i mogłem to i się wkrecalem i Wałęsy bronilem gdy kwachu był fajniejszy) bo wiem że każdy kłamie i was rozgrywa A wy uważacie że myślicie. Dla tych oszustów liczy się każdy głos to jedyna prawda.
  • 7
@Panicz888: Nie no, ta debata i poziom jej prowadzenia tak samo jak tendencyjność pytań tylko potwierdziły obawy opozycji w stosunku do możliwości manipulacji partii rządzącej w kampanii wyborczej. Przypomnę że Telewizja Polska jest finansowana z podatków wszystkich obywateli - nie tylko wyborców Zjednoczonej Prawicy.
@Afosin: ja rozumiem że fanatykom Tuska się nie podoba że nie miał spiewanego 100lat ani nie odpowiadał merytorycznie na pytania tylko jak zwykle jak to rudy oszust kłamał ale grabiec z tym drugim wolali larum że debata będzie na Woronicza z publicznością i jeszcze inne śmieszne teorie spiskowe byle straszyć pisem coś jak rtecia w Odrze A wy się na to lapiecie jak te dziady emeryci z drugiej strony. Czy patologia
@Panicz888: rtęć w odrze.... ma się rozumieć że nie jeśli zamiast rtęci były złote algi to problemu nie ma i można się rozejść albo super merytoryczny premier, którego 100% wypowiedzi dotyczyło wyłącznie jego byłego szefa to jest ok albo debata z pytaniami pod referendum i konkretne tezy. Już nie mówiąc o tym że TVP jest telewizją w której jedna partia jest pokazywana wyłącznie dobrym świetle a inne albo w negatywnym świetle