Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - Bosak z jednej strony mówi że PO podpatruje ich program i wprowadza do siebie, z drugiej strony mówi że czeka nas to co rząd PO zrobił już dawno temu czyli podwyższenie wieku. Na niekorzyść konfederaty przemawia to że to co rzekomo powtarza platforma to nie jego autorskie pomysły a to co pis zrobił źle i nie jest to jakaś wiedza tajemna.

- Zaczęliśmy przedstawiać listę kilkudziesięciu niekorzystnych zmian podatkowych zrobionych przez rząd PiS-u - kontynuował dodając, że lista, przygotowana przez prawników Konfederacji, została opublikowana w mediach społecznościowych. - Ja pewnego dnia zauważyłem elementy tej listy w przemówieniach sejmowych polityków Platformy. Tak to się zaczęło, (...) natomiast to poszło oczywiście dalej - mówił Bosak.


https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3239781,konfederacja-mowi-tuskiem-bosak-podniesienie-wieku-emerytalnego-nas-nie-ominie

Cóż, zrobią wszystko żeby zohydzić ludziom KO by zagłosowali na nich lub na pis.
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzzzz3