Wpis z mikrobloga

Poszukuję wyposażenia do nowego mieszkania, a mianowicie telewizora, pralki, suszatki, soundbara i odkurzacza. Fajnie jakby zamknąć się w 15k.
Telewizor będzie głownie używany do oglądania yt/netflixa, czasem może jakieś ps4. No i 65", bo chyba taki mają aktualni właściciele i spoko wygląda. Samsung? Philips z ambientem? Czy coś zupełnie innego. I do tego jakiś spoko soundbar.
Pralka i musowo suszarka (bez suszary nie wyobrażam sobie życia xD). Na najmowanym mam Bosha series 4, iść w nowsze? Czy coś zupełnie innego. Plus wyczytałem że teraz są suszarki z pompą ciepła, warte swojej ceny?
Odkurzacz to byleby dobrze ciągnął i był bezworkowy chyba...
Kompletnie nie siedzę w tym temacie, a boję się że w sklepie będą chcieli wcisnąć coś za premię xD Mam czas do końca grudnia, wiec kiedy najlepiej kupywać?

#pralka #suszarka #rtv #agd #telewizory #sprzet
  • 3
  • Odpowiedz
@SilveredArrows: telewizor to jakis xiaomi 42 cale starcza, glosniki mediatek, pralka frania bo po co lepsza,suszarka to jakis twoj chory wymysl bedziesz placil za prad jak za zloto, powies na sznurku i nie cuduj a odkurzacz to juz w ogole, zone se znajdz i niech z mietla lata
  • Odpowiedz