Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Czy ktoś z Was oglądał kanał "Chłopaki w podróży"? Ja oglądam wartościowe kanały podróżnicze, chociaż jest ich niewiele, np. O Wojtku Dąbrowskim i wnuku Arkadego Fiedlera, który maluchem przemierza świat. Gapy nie oglądam, czytam streszczenia gniotowypierdowysrywów. Nienawidzę żebractwa. Jak jacyś fejrerzy już na początku podają nr konta i proszą o łapki to tego już nie oglądam dalej i daję na czarną. Najlepszy niekomercyjny kanał podróżniczy jaki kiedykolwiek powstał i jaki niestety zakończył działalność i pierwszy raz się na koniec popłakałem to "Chłopaki w podróży" Coś niesamowitego. Absolwenci filmówki, którym nie zależy na sponsorach i kasie. Niesamowici, sympatyczni ludzie. Nie wiem urwa dlaczego mieli tak mało subskrybcji. Kleszcz to nie jest godzien im stóp całować.
Gdybyście mieli czas to obejrzyjcie, bo to klasa sama w sobie. Rozmowy z ludźmi, perfekcyjny angielski, spontaniczność i przede urwa wszystkim ZERO ŻEBRACTWA. Nie podają nr konta i nie błagają o srajki. Montaż to bajka. W końcu absolwenci filmówki. Szkoda,że juz zakończyli działalność ale w piękny sposób pożegnali się z widzami. Polecam. Zobaczycie jak wygląda prawdziwy kanał podróżniczy, a nie żebraczy jak te gapy, wojowniki, cycatki, itd , itp.i cały ten nastawiony na kasę syf
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kevcio: zajebiści są i nigdy nie żebrali. Sami na auto uzbierali bez użalania się nad sobą i dziwnych zbiórek . Tego ich busa to chętnie bym odkupił :) Wielka szkoda, że już nie kręcą. Nikt nie ma szans im dorównać. Może kiedyś, ale to raczej będzie komercja dla wyświetleń, a oni tworzyli kanał z przyjemności i dla widzów. To już się nie zdarza. Teraz tylko kasa i lajki
  • Odpowiedz
@Moczymorda77:
Ci, którzy skipują akurat ten kanał niech żałują. Jedni z nielicznych prawdziwych podróżników nie robiących filmów na siłę i dla poklasku. Rzeczywiście po tych kambodegeneratach odechciewa się nawet routera wifi włączać.
Obejrzyj ich film z Afryki i wywiad z Gościem z zamordytycznej Europy który stworzył szkołę dla dzieciaków. Angielski na poziomie o jakim klapek nawet nie słyszał.
  • Odpowiedz
@H_Kloss:
Oglądałem człowieka i wart jest polecenia Panie Hansie Klossie. Trafiają się wśród zalewu gówna naprawdę świetne kanały. Niestety tacy żebracy jak klapek, wojownik, polobrodacz, filipiński edofil, prezes i reszta patusów skutecznie odstraszają ludzi od poszukiwań wartościowych kanałow. Ps. Polecam też kanał wnuka znanego pisarza Arkadego Fiedlera. Dobrą robotę chłopak robi nie żebrając i świat Fiatem 126p zwiedzając . Materiał profesjonalny i bez błagania o kasę. Pozdro
  • Odpowiedz