Wpis z mikrobloga

@TheOneWhoKnocks: możesz włączyć za pomocą ustawień developerskich dodatkowe kanały aktualizacji, ale nie wiem czy to stabilne jest w miarę. Na redditcie widziałem, że tam chwalą się poprawioną wydajnością (błąd smt) oraz w końcu wprowadzają pasek do sterowaniem saturacji.
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: to coś źle klikasz, napisałem gdzie to masz włączyć nie klikasz tego w Steam Button>System>Kanał aktualizacji, tylko Steam Button>Developer>Pokaż zaawansowane kanały aktualizacji. Po włączeniu tego mam kolejno do wyboru Stabilny, Release Candidate, Beta, Beta Candidate, Główny. I to na głównym podobno jest wersja 3.5, bo na reddicie piszą właśnie o "main".
  • Odpowiedz
tylko no wiadomo, możesz mieć problemy na tym, chociaż podobno już nie tak duże jak wcześniej. Ja tam wolę sobie poczekać, aż to wszystko stestują i siedzę sobie na becie, bo na niej szybciej naprawiają bugi wczoraj np. 24 kolejna łatka wleciała która loopa w menu naprawia. Tutaj sobie sprawdzam właśnie fixy https://www.steamdeck.com/pl/news o tyle spoko, że teraz klient steam również otrzymuje w tym samym czasie aktualizacje co steam deck.
  • Odpowiedz