Wpis z mikrobloga


Wstyd się dzisiaj uderzyć w pierś i powiedzieć to głośno, ale po tych wszystkich eksperymentach po Nawałce to Brzęczek był chyba najlepszy. Pomijając pierwsze 5 meczów, które możemy potraktować jak "rozkręcanie się" trenera, to poza tą jedną wpadką ze Słowenią nie ma się do czego przyczepić, szczególnie z dzisiejszej perspektywy. LISTA MECZÓW TUTAJ

Teraz FAKTY, STATYSTYKI:
1) Za Brzęczka nigdy nie przegraliśmy wyżej niż 2:0. Raz z Włochami i raz to była ta wpadka ze Słowenią. Reszta przegranych to różnica jednej bramki. Nie było żadnych większych kompromitacji typu 6:1 w plecy z Belgią jak za Michniewicza.
2) Rok 2019 był wyjątkowo udany dla polskiej piłki. 10 meczów - 8 wygranych. Wszystkie mecze rozegrane w tym roku to były eliminacje do EURO2020.
3) Wspomniana grupa eliminacyjna LINK została zakończona przez naszą "repeentację" na pierwszym miejscu. Drużyny w naszej grupie nie były słabsze od tych, jakie teraz mamy w grupie, a my już teraz mamy więcej porażek w grupie eliminacyjnej niż miał Brzęczek (1 porażka).

Zdaje mi się, że ci, którzy mówili, że wuja powinien zostać na Euro, a nie kombinować z Sousą mieli rację. On by te mistrzostwa dźwignął lepiej. Bronił się wynikami, ale nam, Polakom brakowało stylu. Zgodzę się, że Sousa wprowadził trochę polotu, ale wyniki się nie broniły, nie wyszedł z tego żaden długoterminowy projekt, a sam Sousa zachował się tak jak się zachował. Dzisiaj widzimy, że nasza kadra nie może grać finezyjnego futbolu, a mało efektowne 1:0 z Austrią z epoki Brzęczka, dziś moglibyśmy brać z pocałowaniem ręki.

Piszcie co uważacie. Bredzę czy mam trochę racji?
a.....y - !#reprezentacja #pilkanozna #polska #mecz #shitwykopsays #przemyslenia #spo...

źródło: brzęczek top

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@ananasowy: problem z brzeczkiem był taki ze na turniejach nie gra się z Armenia czy Kazachstanem a w najgorszym wypadku z drużyną na podobnym poziomie sportowym. On natomiast miał problem by w meczach z wyżej notowanym rywalem chociaż nawiązać walkę. Tylko była obrona od początku i wrzutki do przodu na aferę. #!$%@? innych nie czyni go kimś dobrym. Paradoksalnke taktyka Sousy na Euro była ciekawa i odważna tylko zaważyły braki w
  • Odpowiedz
@ananasowy: Taki chyba był teraz plan aby Santos zrobił z nas drugą Grecję 2004 r. Ale mogę się mylić. Mi by odpowiadało jakbyśmy z lepszymi zespołami grali na takiej zasadzie jak inter w lidze mistrzów
  • Odpowiedz
@ziko100: czyli jakby Sousa miał Hiszpanię zamiast Polski to by wyszedł z grupy... Fajnie, ale on wiedział co ma. I z tym co ma to mu zdecydowanie nie wyszło...

No a w grupie mieliśmy Słowację i Szwecję, czyli drużyny na naszym poziomie z którymi Brzęczek sobie radził.
  • Odpowiedz