Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie testowo pokopać PandaCoin, ale mam problem, bo próbuje kopać na cudaminer. Dałem podstawowe ustawienia cudaminer.exe -o stratum+tcp://panda.united-miners.com:3311 -u LOGIN.WORKER -p PASS, bo jak coś dodam to wcale nie odpala. Próbowałem vertminerem, ale porażka. Ktoś ma pecha, kartę Nvidii i udało mu się uruchomić kopanie?

#kryptowaluty

#pandacoin

#cudaminer
myrad - Chciałem sobie testowo pokopać PandaCoin, ale mam problem, bo próbuje kopać n...

źródło: comment_DdLRBjDB5xylUKW33mMQRWZrzUnZGTbW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
--algo=scrypt:2048


@leet111: poszło "cudaminer.exe --algo=scrypt -o stratum+tcp://panda.united-miners.com:3311 -u LOGIN.WORKER -p PASS (bez:2048), ale mam nadal same "boooo", może ja zły pool wybrałem..
  • Odpowiedz
@leet111: kopiesz na Nvidii? Podaj mi swoje ustawienia w pliku *.bat. Jak daje "cudaminer.exe --algo=scrypt:2048 -o stratum+tcp://panda.nitro.org:3338 -u LOGIN.WORKER -p PASS" to zamyka mi plik *.bat , a jak nie dam tego 2048, to wykrywa karte, znajduje nowy blok, khash...i mam same "booo"...:/
  • Odpowiedz
@myrad: cudaminer.exe --algo=scrypt:2048 -H 1 -C 1 -l K32x8 -i 0 -o stratum+tcp://panda.nitro.org:3338 -u x -p x.

Wersja cudaminer 2014-02-07, zaktualizuj jeśli masz starszą
  • Odpowiedz