Wpis z mikrobloga

Obiektywna ocena gali: 2/10

Na plus:
+ Walka Głowacki - Tołkaczewski, podobało mi się co zronił Głowacki nokautujący z pleców po prawie przegranej walce
+ Fajna walka Mircea - Szymański, na minus piosenka na wejście Szymańskiego
+ Przegrana Pudziana który znowu nic nie pokazał, tym razem w walce ze Szpilką. Jeszcze ten komentarz że teraz musi zrobić sobie przerwę i odpocząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ Tommi ładnie przegrał
+ Materla zamiast obalać to wdał się w wymianę i nawet trafił. Tu widzę analogię do Różala - nie uniknie emerytury w niedalekiej przyszłości
+ Spodobało mi się jak Kołcz wyskoczył z tortu, szkoda że nie takiego z ciasta, no i pieniądze od Fortuny na leczenie Córki Omielańczuka

Na minus:
- Wypadły dwie walki na które czekałem, z tego co-main event
- Bardzo słaby main event, Askham poniżej oczekiwań, nie wiem ile trenował skoro spędził 3 miesiące w ATT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Juras i galeria sław - takiego pieprzenia dawno nie słyszałem, atencjusz
- Słaba walka Wrzoska, może miał tylko zaleczoną kontuzję z poprzedniej walki ale jeśli tyle nauczył się przez rok czasu treningów w parterze to niewiele i spodziewałem się dużo więcej po ostatniej walce
- Słabe otwarcie gali w porównaniu do poprzedniego Coloseum, gorsza sprzedaż biletów, jedynie wejście zawodników main eventu fajnie wyglądało
- Beznadziejna platforma Viaplay na której nic nie ma, problemy z logowaniem, lagi, mało intuicyjna apka i zdecydowanie zawyżona cena
- Słaby koncert/występ

Miał być wielki hit, wyszło komicznie, już nie ufam w ogóle KSW i to była ich (mam nadzieję) ostatnia gala na Narodowym. Mogło być wszystko dużo lepiej.

#ksw #mma
  • 10
  • Odpowiedz