Wpis z mikrobloga

@Goofiness: W takim razie z dokanałowych spójrz na Tangzu Waner (lekko podbity bas i góra), 7Hz Zero (nieco podbita góra, stonowany bas), Truthear Hola (podbity bas, stonowana góra). Mam opory przed polecaniem jakichkolwiek KZ, głównie ze względu na ciche rewizje ich słuchawek, które mocno zmieniają ich charakter brzmienia, zwykle na gorsze.

Z dousznych mogę osobiście polecić Faaeal Iris 2.0 (ciepłe, stonowana góra) i Faaeal Iris CE (względnie neutralne, nieco podbita góra).
  • Odpowiedz
  • 1
@cukru Te ciche rewizje w KZ to najczęściej problem z QC albo ściemy z wykorzystaniem przetworników, które są w muszli, ale nie są podłączone. Dorzuciłbym jeszcze Kiwi Ears Cadenza do popatrzenia, a z dousznych to Yincrow X6 dla mnie ciekawsze niż Irisy 2.0.
  • Odpowiedz
  • 0
Te ciche rewizje w KZ to najczęściej problem z QC albo ściemy z wykorzystaniem przetworników, które są w muszli, ale nie są podłączone


@fexxer Masz na myśli sytuację z KZ CRN? Okazało się, że tamta afera była rozdmuchana, przetworniki EST mimo że same w sobie grały cicho, to były zintegrowane w sposób standardowy, co potwierdził z tego co pamiętam jakiś pracownik Dunu.
Mi chodzi raczej o sytuację jak z CCA CRA, gdzie
  • Odpowiedz