Wpis z mikrobloga

@orchis1565: rozładowałem baterię trochę, ale powyżej progu, podłączyłem i nie ładuje. Czyli prawidłowo. Problem jednak w tym, że windows pokazuje 94%, a power manager 85. Wcześniej gdy windows mówił 100, to PM mówił 92.
@orchis1565: po restarcie komputera oba wskaźniki pokazują to samo. Przynajmniej procentowo, bo wyliczenia różnią się o 2h na korzyść PM. Profil zarządzania energią zmienia się w zależności od bycia na AC lub baterii. Gauge na taskbarze działa.
@Koty_liza_maslo: (#) O, to jestem mile zaskoczony muszę przyznać. Masz może 3G by przetestować czy działa? Bo z tym też były problemy; tym i hotkey features - volume up/down działało ładnie, zaś wyciszanie jak chciało to działało, a jak miało gorszy dzień to nie ;)
features - volume up/down działało ładnie, zaś wyciszanie jak chciało to działało


@orchis1565: póki co 100% naciśnięć mute daje mi czerwony znaczek na głośniczku koło traya. Przyciski do głośności wywołują odpowiedni graficzny indicator że głośność się zmienia. Dodatkowo mute i mute mikrofonu świecą i gasną odpowiednio (w sensie diody na przyciskach).

Masz może 3G by przetestować czy działa?


Tylko zewnętrzny modem huawei z pleja, ale chyba pytasz o ten na mini