Wpis z mikrobloga

Zamiast dawać laptopy dzieciom w szkołach, dlaczego nie dali po #ipad i apple pencil? Przecież to genialne rozwiązanie a w 3k też by się zmieścili. Byłyby w tym podręczniki, zeszyty. Dzieciaki nie musiałby praktycznie nosić plecaków. Wychowawca miałby wgląd do wszystkiego kiedy tylko by chciał. #apple
  • 9
@L3gion: niech im dadzą cokolwiek, co nie prowadzi do hodowli dzbanów z zakutym łbem, chcących infekować kolejne pokolenia parareligijnymi bzdurami. Apple to taki sam syf, jak całe współczesne IT: porzucane produkty, technologie, brak wsparcia. Ale tylko Apple ma swoich Świadków Jehowy.
@BajaScorpions: Jeśli uważasz że firma z łącznie może 5% udziału na rynku komputerów jest groźniejsza od firmy która ma 80-90% udziału i notorycznie przekupuje nawet całe rządy by przepychać swoje produkty... to nieźle jesteś odklejony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tylko Apple ma swoich Świadków Jehowy


Ta jasne, wejdź na jakiekolwiek forum o Linux to zobaczysz swoich świadków Jehowy xD
@BajaScorpions: Wytłumacz mi w czym jest lepszy Windows od iPadOS dla ucznia szkoły podstawowej. Co on tak zaawansowanego musi robić na tym komputerze, że Apple i ich kult będzie to ogarniczać?
No iPadzie można mieć książki, odrabiać lekcje, robić notatki z użyciem Pencila jak autor wspomniał. Na dodatek zarządzanie flotą iPadów z poziomu Applowskiego MDMa lub Jamfa to jest bajka. Wiem co mówię, bo zajmowałem się tym w pracy.
Aktualnie zarządzam