Wpis z mikrobloga

@r5678: ltc to stary shitcoin, jak bedzie prawdziwy bullrun na btc to i ltc moze zrobić 2-3x od aktualnej ceny, jak bedzie bear market to taki shit leci minus 80-90% na pysk
@r5678: @r5678: #ltc skokowo w pewnych sytuacjach rośnie a potem na przestrzeni miesięcy - lat wykrwawia się wzgl. BTC W 2017 był wzrost bo blockchain btc się zapchał i to było mniej więcej jak wprowadzali segwit na LTC. W 2021 ostatni większy wzrost (i dołek na btc) - to samo, gdzieś tam w chinach kopalnia btc się zesrała i było to samo. Obecnie jak LTC rośnie wzgl. BTC to zazwyczaj
@r5678: Do niczego sensownego nie jest używany. Po prostu powstał jako "mały brat BTC" i ludzie maja do niego sentyment. Ale praktycznie fundamentów to on dla mnie nie ma. Co sie mialo w nim rozwinąć to juz zdarzyło przez tyle lat
@r5678: Raczej finansowo nie stracisz na tym, mała szansa, że trwałe spadnie jeszcze niżej ale tak samo możliwe, że nie doczekasz się pompy.
  • 0
@Manah: W sumie to nie czekam na jakieś duże wzrosty, bo mało się na tym znam.. przypadkiem w to wszedłem bo mi kryptowaluta była potrzebna i musiałem się naumieć jak ją zdobyć oraz nią operować. I przy okazji odkryłem że kursy bardzo dynamicznie się zmieniają w kontraście do normalnego pieniądza i są bardzo duże różnice. że nie wielką inwestycją można zyskać, to sobie wrzuciłem trochę kasy w ltc bo akurat z
@r5678: To nie działa w ten sposób, zgaduję, że to SOV, którym mówisz to Shib Original Vision? Otwórz sobie stronę np. coingecko.com i wyszukaj tam szczegółów na temat tego Shib. Jeden token kosztuje 0,0000016 PLN ale jest ich 200 bilionów jednostek, co przekłada się na dosyć absurdalną kapitalizację ok. 300 mln PLN. Mam nadzieję, że rozumiesz co z tego wynika?