Wpis z mikrobloga

@Bydle tylko BarberHood. jeżeli masz brodę ale nie wiesz co z nią zrobić to właśnie tam mogą ci pomóc. zawsze pełen profesjonalizm. podchodzą do każdego indywidualnie i dopytają cię czego oczekujesz. nawet jeżeli masz swoje #!$%@? to pięć razy dopytają czy chcesz tak zrobić bo lepiej wyglądałbyś jeżeli zrobiliby inaczej. chodzę do nich 5 lat i generalnie powiem: zajebiści goście. Wszyscy na targu polecają Klaudię bo utarło się na targu że tylko
@Bydle: widzę, że od mojej ostatniej wizyty tam ekipa się zmieniła. bo chodziłem do Jakuba i było ok. o tej Klaudii (jeśli to ta sama osoba) to od dawna chyba krążą bardzo pozytywne opinie, więc powinno być gites.

chodziłem jeszcze do Rzeszowskiego Golibrody i było spoko - głównie do ziomeczka, który potem chyba założył własną firmę, ale myślę, że i Paweł i Wiktor (u niego też byłem) są spoko. "Ja ci
@Bydle ja tam po przetestowaniu kilku z gentlemana wylądowałem finalnie u Nazara w Sadovsky. Jestem w #!$%@? zadowolony bo nazar w odróżnieniu od tych z gentlemana nie robi fryzury tak żeby wyglądała dobrze tylko po nawaleniu tony pomady. W sensie potrafi ogarnąć tak że w sumie tylko odpowiednie suszenie i też jest git. Brodę też elegancko konrutuje brzytwa. A no i jakoś magicznie robi tak że po tych 4 tygodniach nie wyglądam