Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę że typa policja z apteki zwinęła bo kupował leki dla konia a zarzucili mu próbę wywołania poronienia i nawet policja publicznie na Twitterze robiła damage control w tej sprawie że już go wypuścili.

dalej głosujcie na PiS, bo widać że w służbach pracują eksperci

#polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ostulemijo: ale wiesz że recepty weterynaryjne nie są w żadnym systemie tylko są wystawiane na papierze i nie mają żadnego pinu? Poza tym lekarstwa były dla cierpiącego konia a recepta nie była zrealizowana od 3 miesięcy. Jedyne za co należy się kara farmaceutyce to za to że jak w końcu udało się potwierdzić prawdziwość recepty to i tak nie chciała wydać leku. Ale to nie ze względu na to że
  • Odpowiedz
a to wierzycie służbom czy ludziom? PIN do recepty podrobił?


@ostulemijo: Wystarczy, że recepta była starego typu - cały czas są takie wystawiane. Tam nie ma pinów. Nie bronię psiarni, tylko zwracam uwagę. Szkoda, że poszkodowany nie wrzucił skanu.
  • Odpowiedz
@ostulemijo: Klaun spod tagu #neuropa. Na pewno nie wierzę klaunom, którzy na zlecenie totalnej robią ustawki fałszując recepty i od razu latając z tym do mediów.

@nanotecz Oczywiście, tylko mózg, a raczej jego brak, wykopków to przerasta.

Piękny będzie ból dupy na trzecią kadencję PiSu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@cotusie90: Miałem duże szczęście, że jak kiedyś kupowałem Gripex u aptekarki o aparycji Anny Sobeckiej, to skończyło się miłosiernym pouczeniem, żeby się nie narkotyzować, a nie wezwaniem bagiet. ;)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nic nie zniszczyli. Bardzo zależy mi na Polsce i zwyczajnie boli mnie jak nie zależy wam, tym którzy popierają aferzystów donoszących na swój kraj w Parlamencie Europejskim, tym którzy biorą udział w agresywnych marszach kodu niszczących zabytki i atakujących funkcjonariuszy policji czy tych którzy wyzywają od najgorszych strażników granicznych broniących naszych granic. Nie chce mieć z wami nic wspólnego i zwyczajnie się wami brzydzę.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu:

Przecież #!$%@? zdementowali to wszędzie, a ten pelikan dalej łyka.


Sorki, ale na czele policji stoi gość który rozwalił komendę granatnikiem i dostał za to status poszkodowanego i podwyżkę XD te służby się skompromitowały po całości i ciężko w cokolwiek policji wierzyć
  • Odpowiedz