Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@msichal: Mnie irytuje to szukanie odpowiedzi użytkownika, który skomentował Twój komentarz. O ile w przypadku niewielkiej ilości, to nie przeszkadza, bo widzisz wszystkich uczestników dyskusji tak z większą ilością jest to uciążliwe, bo musisz scrollować i szukać tej właściwej odpowiedzi ¯_(ツ)_/¯ + drugie obok co też irytuje, to podczas pisania wpisu, lub komentarza, a ktoś w tym czasie doda nowy wpis, to przycina strone na dwie sek i jeb walnie Ci
@msichal: I ja #!$%@? to miało być do inego użyszkodnika () ja #!$%@? jakie gówno, musiała mi strona przeskoczyc w dól jak klikałem w "skomentuj" podczas wyskoczenis tej niebieskiej belki o nowej treści
@userrrr otwarty wykop mobilny pomimo bycia nieoficjalną apka działał 300 000 razy lepiej, zepsuty od kiedy jest nowe API (o ile ono w ogóle faktycznie istnieje)
oficjalnej aplikacji chyba nie używałem nigdy xD
@msichal: Naprawi, jak Michał mówi, że naprawi, to naprawi. Nie trzeba mu przypominać co pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeprosił oficjalnie za błędy na stronie ( ͡ ͜ʖ ͡) dba o użydkowników
Mnie irytuje to szukanie odpowiedzi użytkownika, który skomentował Twój komentarz.


@userrrr: Jak klikniesz w datę i godzinę to przeniesie do tego posta. Niestety nie można kliknąć środkowym ani PPM żeby otworzyć w nowej karcie.