Wpis z mikrobloga

@Reaven: no dokładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) niech przywrócą stare API, to chociaż z starszych wersji appek do wykopu będzie można korzystać po staremu. Przynajmniej ja 99% czasu przeglądałem wykop z telefonu, więc dla mnie brak jakiejkolwiek działającej aplikacji (nie licząc upośledzonego PWA, które na iOS nie może wysyłać notyfikacji push) to słaba opcja
@Misterius
Nie do końca rozumiem:
- dlaczego wykop mobilny w ogóle wyświetlał stare wpisy sprzed zniszczenia wykopu?
-jesli mieliby przywrócić apiv2, to przecież, tak na chłopski rozum oznacza to kompletny burdel w nowej aplikacji wykopu
-skoro to wszystko tak działa jak działa, to jak ci ludzie mieliby podpiąć stare API pod nowy kod?
Mi się wydaje, że oni już sami nie wiedzą co się dzieje i co robią
@dinozarl: Mi się wydaje, ale to tylko moje przypuszczenia, że API zwracało starsze wpisy z jakiejś drugiej bazy, którą zaorali przy okazji wprowadzenia nowego wykopu. Były tam normalnie dostępne treści, które zniknęły przy migracji (PW, wpisy itd.). Przywrócenie starego API w taki sposób, aby działało z nową bazą danych miałoby sens - bo patrz, teraz ani nie działają aplikacje oficjalne, ani nieoficjalne, ani żadne dodatki. Jak przywrócą stare API to nagle
@Reaven: @dinozarl jakby nie patrzeć to dla aplikacji ważny jest request i jego odpowiedź, a co się dzieje po stronie Wykopu to już jeden pies. Mogą użyć starych metod, ale przepisać je po swojej stronie na nowy, zgodny z resztą kod. Wtedy stare dodatki będą nadal działać, ale przy okazji zostawią upośledzone API, które na ten moment chyba nie ma żadnej dokumentacji nawet xD no ale skoro API zaczyna zwracać jakieś
@Misterius
A to co robią teraz to jest udawanie: np. napisali, że poprawili pomarańczowe plusy na zielone. I co? Na bocznej belce wciąż pomarańczowe. I wiele innych zmian zrobionych na #!$%@? tak jak cały ten śmieszny serwis.
A i może na koniec się okaże że mamy tutaj rządowego backdoora.
@dinozarl: a ja nie wiem, nie mieszam się w politykę. Na sylwestra napisałem nieprzychylną opinię o ha tfu orlenie i mi jej nie usunęli, ale widziałem że jakieś obrazki były wywalane, czerwone belki w znaleziskach itd. Trochę słabo. Miejmy nadzieję, że jak zmieni się władza to wróci nam wolność słowa nie tylko w znaczeniu wykopowym. Ogólnie jeśli chodzi o nowy wykop jako nowy wykop, to były wcześniej robione zamknięte testy, nie