Wpis z mikrobloga

#famemma #wykop #polska

Zastanawiam sie czy nie napisac nowego Wykopu i czy w ogole jest sens (Nie w celach zarobkowych). Napisanie go z najwazniejszymi funkcjami (Artykuly, mikroblog, anonimowe mirko wyznania, tagi) to kwestia maks 6 miesiecy do pierwszej dzialajacej bety. Pytanie tylko, czy nie naprawia go w przeciagu tych 4-6 msc?

Mozna sie skrzyknac, i mozna utworzy grupke osoba ktora by pomogla w utworzeniu nowego wykopu
  • 8
  • Odpowiedz
  • 6
@Aokx: Tak sie sklada, ze koduje po 12h dziennie, troche w robocie, troche rekreacyjnie. Zdarza sie, ze dobijam do 15h (Glownie front, javascript Vue - React) ale backend tez ogarniam (PHP i C#). Nie lubie grac w gry, ogladac TV, wychodzic na miasto, a czas jakoś musze spedzic (ʘʘ) A na brak pieniedzy nie narzekam :p
  • Odpowiedz
@ElementalX7: fajnie jakby był taki przejrzysty Mirko blog do komentowania np. gali famemma. Aktualnie jest to znakomita nisza bo nie ma gdzie się nawet przenieść
  • Odpowiedz
  • 1
@odyn88: Da się zrobić, od dzisiaj zaczyna prace ale zastanawiam się gdzie je publikować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od kliku miesięcy miałem zrobić portal do newsów itp ale mogę do zmieszać z kilkoma featurami z wykopu :)
@Pepec Szczerze mówiąc, to nie mam dokładnie odpowiedzi. Za dzieciaka, jak miałem z 13 - 15 lat to tworzyłem jakieś tam skrypty na serwer GTA SA i kilka modów Cleo.
  • Odpowiedz