Wpis z mikrobloga

Witam ponownie! #wykopaka

Czas na właściwą #pokapake Brak dyscypliny niektórych użytkowników doprowadził do tego, że moim docelowym Mikołajem, a raczej dzieciątkiem, który przynosi prezenty została @Desstiny

Mimo ograniczonego czasu i świątecznego okresu nasza Mirabelka dała z siebie wszystko i skompletowała bardzo dobrą pakę. Po rozpakowaniu kartonu moim oczom ukazały się pięknie zapakowane gyszynki, aż żal było otwierać (ʘʘ)

Ciekawość wzięła górę i wśród nich znalazłem: Dwa opakowania kawy z lokalnej palarni. Jedna to blend Brazylii z moją ulubioną Etiopią, druga to pełnokrwista Ruda Kawka, czyli smak prosto z gruby Czy muszę coś więcej dodawać? Pięknie pachnące ziarna umilą mi nie jedno popołudnie, to był strzał w 10 (σ ͜ʖσ)

Poza kawą GIGANTYCZNA butelka z moim ulubionym stylem piwnym tj. Porterem Bałtyckim. Akurat nie miałem przyjemności degustować piwa z tego browaru, więc będzie to dla mnie ciekawe doświadczenie. Wieczorem naleję sobie tego cudownego trunku i będę smakować z książką w ręce. Lubię czytać reportaże, właśnie książkę z tego gatunku dostałem w prezencie. Katastrofa Czarnobyla widziana oczami Igora Kostina okraszona licznymi zdjęciami, na pewno zagłębię się w ten temat.

Oczywiście nie mogło zabraknąć magnesu i coś, co jest najważniejsze w tym wszystkim, czyli aż 5 stron listu!

Jest mi bardzo miło za tak przygotowaną paczkę. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i do zobaczenia w kolejnej edycji!
high_hopes - Witam ponownie! #wykopaka

Czas na właściwą #pokapake Brak dyscypliny ...

źródło: comment_16731820006nxl4DlrXVL5u0KqfWtPwJ.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@high_hopes: Żal mi troszkę, że to nie Ty byłeś moim pierwszym Mirkiem w tej edycji, bym mogła dać z siebie wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niemniej, cieszę się, że ten podarunek - choć skromny - i tak spełnil Twoje oczekiwania. ()