Wpis z mikrobloga

Chciałbym przejść na hell, lecz jak narazie mam ekwipunek z bronią i tarczą ducha oraz 64lvl. Czy lepiej farmić caly czas na koszmarze i poszukać lepszego sprzętu (Jakieś dobrej zbroji)? Czy na hellu będą lepsze dropy?
Niedługo powinien zacząć się sezon 3, czy poczekać na niego i zacząć tam nową postacią czy lepiej zostać na non laderze? ( Jestem raczej casualowym graczem) Czy na laderze jest więcej graczy online, gdyż na tym mi też bardzo zależy?
#diablo2resurrected
  • 3
@Adrian500 na ladderze będzie więcej graczy na początku sezonu. Teraz na nl znajdz gre free stuff lub zaloz need free stuff. Spokojnie dostaniesz lepsze itemki. Na hellu będą lepsze dropy ale bez itemow nie dasz rady ich farmic. Możesz polatac na ballruny
Chciałbym przejść na hell, lecz jak narazie mam ekwipunek z bronią i tarczą ducha oraz 64lvl.


@Adrian500: Możesz bez problemu przejść na hell, podpatrzyłem że grasz hammerdinem, także nie będziesz miał większych problemów.

Czy lepiej farmić caly czas na koszmarze i poszukać lepszego sprzętu (Jakieś dobrej zbroji)? Czy na hellu będą lepsze dropy?

Nie zostawaj na koszmarze, na hellu lecą najlepsze itemki. Jeżeli potrzebujesz dobrego pancerza to polecam słowo runiczne "Dym"
@Adrian500 też czekam na reset, miej tylko świadomość że to "niedługo" to przynajmniej 2tygodnie jak odpalą ptr, więc równie dobrze, nowy ladder może być dopiero za miesiąc