Wpis z mikrobloga

Szanownej @Moderacja nie podobają się moje wpisy.
Nie chcą też niestety dać symbolicznego "ptaszka".
A przecież tyle razy pisałem z prośbą o weryfikację.
Pytałem nawet o cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No trudno, na jakiś czas trzeba zbastować z rozdaniami :(

Chcę być wobec was - użytkowników portalu, który to podobno tworzycie, w porządku.

Zatem kto pierwszy napisze komentarz, ten dostanie przedmiot z dzisiejszego rozdajo, które spadło z rowerka.

Zapraszam serdecznie
Palexpres Sklep Est. 2020
  • 24
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: zapraszam na PW póki jeszcze widzisz ten wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą ciekawe, że inne firmy mogą łamać regulamin ( grafiki z linkami i linki w rozdajo ) a konopne dostają bany.
  • Odpowiedz
@Palexpres: Mi zdjęli mema, bo jakiejś kapuście nie spodobało się to, że ojciec wypłacił klapsa na zęby jakiemuś homogenizowanemu, który poszedł za jego córką do toalety, bo identyfikuje się jako kobieta, więc jej stary powiedział, że identyfikuje się jako wróżka zębuszka XD Przemoc i nienawiść ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: nie lubia cie jakos ostatnio. Centralne sterowanie nie wie jak wasz interes podpiac pod bzdurna ustawe anty dopalaczową XD to was cenzurują. Powodzenia w walce z @Moderacja @a__s ich szefowa nie odpisala mi od wczoraj na prosbe o banowanie diskordowciw. Taki to portal
  • Odpowiedz
@cybulion: Musieliśmy sprzedawać produkty będące dopalaczami jak sądzę, a tego nie robimy. A co od discorda, to po prostu szukają miejsca, gdzie właśnie nie ma takich akcji jak tutaj, jak mniemam. Co w tym widzisz złego?
  • Odpowiedz