Wpis z mikrobloga

Czas na moją #pokapake. Mój Mikołaj poleciał na grubo xD do tej pory jestem w szoku, oczywiście pozytywnym. @Rumapark okazał się najlepszym Mikołajem tej edycji i nawet z tym nie handlujcie. Dziękuję Ci Mireczku za takie piękne, mega przemyślane i spersonalizowane prezenty, aż się ciepło robi na serduszku. #wykopaka naprawdę pomaga poczuć klimat świąt jeszcze bardziej. Paczuszka super zapakowana, z memeskami poczta polska vs InPost, sama prawda. W środku prezenty w worku świętego Mikołaja!!!! Wszystkie pięknie zapakowane (zdjęcia w komentarzach). Sama paczka ważyła około 7kg!!! Zawierała 2kg Michałków xD które btw uwielbiam, wiem że to nawiązanie do Białka, ale też trafiony prezent xD Domyśliłam się, że dostanę ksiażkę, ale nikt by się nie spodziewał całego (sic!) cyklu Diuna!!! Nie napisałam tego w opisie, ale Diuna należy do mojego top 3 wszechczasów. No i do tego aż 6 książek!!! Widać że się powodzi Mikołajowi xD To nie wszystko, dostałam piękny dziennik podróżnika, stylizowany a la Indiana Jones, którego też uwielbiam a nie wspominałam w opisie!!! Normalnie czary. I jeszcze jeden notes podróżnika, typu "bucket list" z nieszablonowymi miejscówkami i przygodami typu nurkowanie na Islandii. W notesie są też mapki-zdrapki tych miejsc. Kilka rzeczy z tej listy mam już nawet zaliczone :) Super inspiracja, już zaczęłam pod tym kątem planować następną wyprawę!!! Do tego dostałam super słodycze, z włoskimi akcentami, co też jest super spersonalizowane, bo uczę się włoskiego!!! Mirek bardzo się postarał, widać że przemyślał sprawę. Dziękuję ci raz jeszcze, bardzo się cieszę, że Ty też jesteś ze swojego prezentu zadowolony. Tak, zdjęcie robione kalkulatorem :)
Pobierz Meeeeluzyna - Czas na moją #pokapake. Mój Mikołaj poleciał na grubo xD do tej pory je...
źródło: comment_1671796808I7BlR7PXI4RcgZMfF5HqCb.jpg
  • 3