Wpis z mikrobloga

Jak selekcjonerem dalej zostanie 711, jakikolwiek polski trener albo wymysł typu Szewczenko, to ja chyba podziękuje i więcej nie będę oglądał meczy reprezentacji, to trzeba być masochistą żeby za każdym razem patrzeć na to samo gówno które prezentujemy
#mecz #kanalsportowy
  • 7
  • Odpowiedz
domyślam się ale czym mniej osób ogląda, tym mniej jest sponsorów co oznacza, że pzpn utraci dużo pieniędzy co może zmusić ich do pewnych zmian (chodź wiem też, że beton jest nie do ruszenia)
  • Odpowiedz
@Riiuku: Zagraniczni się u nas nie sprawdzają, najlepszym dowodem na to był Sousa, który nie dość, że nie miał żadnych wyników to jeszcze po frajerski się zachował na koniec.
  • Odpowiedz
@Mathas: Na podstawie dwóch trenerow uznajemy, że się nie nadają. Polacy się nadają ? Z tego co pamietam to tylko za Nawalki były wyniki i gra. Skoro zagraniczny się nie nadaje to polak jeszcze bardziej…
  • Odpowiedz
@Mathas: Oczywiście, że są i temu nie przeczę. Czy według Ciebie wyjście z grupy to zasługa Czesia ? Według mnie na każdym poprzednim turnieju wyszlibyśmy z grupy z Wojtkiem Szczesnym w takiej formie. Nawet Franek Smuda by dał rade. Inna sprawa, że Argentyna się nad nami zlitowała.
  • Odpowiedz