Wpis z mikrobloga

No to pora i na mnie, trochę zwlekałem z odbiorem, ale w końcu mam! ( ʖ̯)
Paczka od @obci na wstępie chciałem Ci bardzo podziękować za dobór prezentów, idealnie spersonalizowane.

To do dzieła, dostałem:
- miskę z jedzonkiem dla mojego chomiczka Piccolo (już daje się miziać, po tych przysmakach to już w ogóle będę jego najlepszym przyjacielem!)
- zestaw czekoladowy - biała czekolada i patyczki do rozpuszczania - super, będzie jedzone i pite na pewno!
- herbatki - idealne teraz na zimę
- uwielbiam markę Mercedesów oraz Jaguary, więc dostałem dwie fury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- nie zabrakło flaszki alkoholu, tak się składa że robie teraz też swoje nalewki
- mapa świata do zdrapywania - już dawno myśleliśmy o czymś takim z różową, więc super, już szukamy ramki, aby zawisło na ścianie
- i tu miałem mindfuck bo od dłuższego czasu chciałem bardzo drzewko bonsai ale wszędzie takie gunwo i nie mogłem nic znaleźć, aż zapomniałem, że chcę, a tu taka niespodzianka (ʘʘ) a najlepsze bo nic o nim nie pisałem, okazało się, że było to dzięki opisowi, że uwielbiam Japonię.

Jeszcze raz bardzo dziękuję mojemu Mikołajowi, dla takich edycji warto brać udział!

#wykopaka #pokapake
OazaSpokojuu - No to pora i na mnie, trochę zwlekałem z odbiorem, ale w końcu mam! 乁(...

źródło: comment_1671350851jjrxQFWoYZ68XygbZe2FOv.jpg

Pobierz
  • 8